V Vasja 04.11.2008

Un??? Ko tu ar to gribēji pateikt?

L LIENE 04.11.2008

DDDD, TADU LIELU UZNEMUMU NEMAZNEZINAM:)

A Aleksandrs 04.11.2008

suda bode, alga oficiali, bet par to nomauks 3 adas nost, plani uzpusti ka napoleonam-neizpildami.

K Krotow 04.11.2008

Lielam uzņēmumam? Pirmo reizi dzirdu par tādu.

D dalailama 04.11.2008

nav jau jālepojas par to, ka daudz ko nezināt!
tie, kas saistīti ar tirdzniecību, zina.

A Anne 04.11.2008

mAN SAISTOBA AR TIRDZNIECIBU ILGGADEJA, TADU UZNEMMUMU PALDIES DIEVAM NEZINU!

M maris 04.11.2008

un kas tev skauz ej tu ar straadaat

B beibe 04.11.2008

es ari neesmu dzirdejusi, ja reiz kaut ko raksti, tad vismaz izskaidro, kas tas ir.

D dalailama 04.11.2008

Lielais Kristaps ir akciju sabiedrība, kas nodarbojas ar higiēnas preču, ķīmisko preču, kosmētikas, sadzīves ķīmijas un saimniecības preču tirdzniecību (īpaši vairumtirdzniecībā).
Iesaku reizēm palasīt uz preču iepakojumiem par to, kas ir preces izplatītājs utt. Vismaz es šo firmu atceros jau oiii..oiii no kuriem laikiem..šķiet, ka vēl pirms gadiem astoņiem ...saskāros ar to

K Krotow 05.11.2008

Nosaukumus uz pielīmētajiem aprakstiem 6-punktu drukā tiešām lasu reti. Paldies par info. Taču ko (ne)izdarīja augšminētās meitenes, joprojām nav skaidrs :)

N ninja 05.11.2008

a pec ka var noteikt, kada ir izglitiba?? darbiniekiem dokumenti katram klientam oficiali jauzrada??