Lielais Ķīnas mūris/ Ķīniešu restorāns - Slikts serviss un ēdiens

Devāmies paēst ķīniešu restorānā „Lielais Ķīnas Mūris”, Kr. Valdemāra Ielā 21 un, lai cik ļoti vēlējāmies dot šai vietai vienu pēc otras iespējas, sapratām, ka šo vietu vairs neapmeklēsim. Lai citi apmeklētāji ir sagatavojušies, tad:
1. Ieejot tā saucamajā "restorānā" bija sajūta tāda, kāda varētu būt ieejot publiskā "zupas virtuvē" trūcīgajiem un bezpajumtniekiem. Telpas smakojošas, troksnis nepatīkams, apmeklētāji, kas ir, tie paši tādi, no kuriem uz ielas pa gabalu turētos, netīrība visapkārt, galdi speķaini, dažiem rīsi pārbārstīti utt.
2. Personāls nesaprot ne vārda latviski. Tu uzdod jautājumu un tad bolās lielām acīm, ik pa laikam ''izspļaujot'' frāzes, kas nav dzirdētas inteliģentu cilvēku vidū. Protams, tā kā neprotu šī personāla dzimto valodu, tad komunicēju ar viņiem caur savu kompanjonu. Attieksme kļuva tikai sliktāka un sliktāka. Ķermeņa valoda ne tajos jaukākajos žestos gāja uz urrā. Un beigu beigās šķita, ka apkalpojošais personāls sevi uzskata par visu-varenu un iet prom pasūtījuma vidū uz virtuvi.
3. Ēdiens - man negribētos tādu ēdienu dot pat klaiņojošai lapsai, jo baidītos, ka viņas organisms kaut ko tādu varētu neizturēt. Eļļains, "garša" kapitāli briesmīga, pats ēdiens auksts, tā, it kā būtu žēl pat mikroviļņu krāsni ieslēgt. Zupai buljons tā kā no sausās tualetes varētu būt ņemts. Neizplūdīšu aprakstos par ēdienu, bet nogaršot tika paņemts pietiekoši daudz un dažādās cenās, dažādi ēdieni. Bet katrs nākamais tikai briesmīgāks par iepriekšējo.
Neizpalika, protams, tas, ka pēc šīs iestādes apmeklējuma vēderi nevienam no ēdājiem nebija mierīgi. Satraukti varēja skriet no iestādes uz iestādi, plānojot pa ceļam visus iespējamos podu apmeklējumus, lai gan apēsts tika minimāli - tik cik pagaršojot un saprotot, ka jāņem kas cits, atkal pagaršojot utt. Beigu beigās - vēderi tukši, drēbes savilkušās to briesmīgo smaku, vēderi sāp un streiko, noskaņojums sabojāts un secinājums - nē, šī iestāde sevi ir parādījusi pilnā krāšņumā.
Aptaujājot pazīstamos, kas bijuši šajā iestādē - līdzīgi stāsti dzirdami. Dažiem paveicies drusku labāk, dažiem vēl trakāk. Secinājums - tā nav viena slikta diena restorānā, tā ir ikdienas prakse.

Komentāri (1)

C critical thinker 15.02.2019

nezinu nevienu, kam tur būtu bijušas vēdera problēmas. jums laikam dikti smalki vēderi. un bistro stundās tur ir, jā, bistro. zupas viņiem nekad nav bijušas izcilas, bet ne jau nu kā no atejas.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes