www.sudzibas.lv Lielais jautājums Meli un krāpšana

Lielais jautājums - Meli un krāpšana

Nepietiek ar to.ka tās dāmas melo, ka raksta uz lapiņas atminamo vārdu, tad vēl visām ir vienāds rokraksts.Paši ir sastādījuši noteikumus.ka acis žilbst, bet pilda tikai tos punktus, kas attiecas uz spēlētājiem.Spēles vidū ir reklāma.Pa to laiku var pārrakstīt gan lapiņu, gan visu to tabeli.Nagla visam-sūtiet SMS uz 171, bet īstenībā Okartes lietotājiem vispār nekad netiek atsūtīta atbilde.Es saprotu, ka visiem tīk tā naudiņa, bet būsim lojāli.Uzrādītais tālrunis 67204296 nekad neatbild.

J

I Ingus 28.05.2010

esmu savu laik atpakaļ piezvanījis uz šo lielo jautājumu un pēc tā zvana man katru mēnesi nāca rēķins par apm. 30 ls izrādās ka piezvanot viņi laikam automātiski pieslēdz tevi kautkādam pakalpojumam!!! esiet gudri nezvaniet uz šādām muļķībām! naudu vajag pelnīt godīgi!