Lielais dzintars - Gida pakalpojumi

Laicīgi iepriekš tika pieteikts gida pakalpojums, kurš runā angļu valodā uz 28.06.23. Šajā dienā ierodoties un satiekot gidu tiek secināts, ka gids praktiski nespēj salikt vienu vesalu teikumu angļu valodā. Aicina kādu no grupas dalībniekiem tulkot visu. Ierodoties pirmajā koncertzālē gids ar grūtībām ieslēdz īsfilmu par lielā dzintara vēsturi, filmas laikā gidam vairākas reizes zvana telefons, kuram nav izslēgta skaņa. Gidam tika lūgts runāt angļu valodā, bet pēc šī lūguma gids Marina jutās aizvainota, ka viņai tiek lūgts pildīt viņas tiešo darba pienākumu. Jautājot vai arī citiem tiek tik slikts gids, kā atbilde tika pasniegta, ka ierodites cilvēkiem ar autobusu tiek atrasts angliski runājošs gids, bet ja ierodies individuāli ar savu 9cilvēku grupu, tad izrādās, ka man kā apmeklētājam paralēli ir jāveic gida pakalpojums un jāpiestrādā par tulku.
Liela liela vilšanās, atvedot savu ārzemju ģimeni nākas saskarties ar tādu neprofesionālismu.

S Smadzen'sVaig? 04.07.2023

Marinas tikai savu mātušku saprot...

Velvetpopstar 04.07.2023

Kā viņa vwr runāt angļu valodā,ja to neprot?