lielā talka - vienaldzība

Saskāros ar organizētāju vienaldzību.
Sākām paši mājas iemītnieki satīrīt kārtīgi aizmirsto un piedrazoto dabas liegumu Daugavgrīva. Gāja garām organizatore un jautājām viņai vismaz maisus kur likt pērnā gada lapas, jo skats ir vienkārši atbaidošs- kautgan uz Daugavgrīva jūru brauc sauļoties un peldēties puse Rīgas bet neviens nevāc un nesakopj. Ir daudz zvanīts un jautāts- vai nevar 100latniekus atsūtīt uun sakopt? atbildes nav. Un tā kundzīte teica, ka maisi ir paredzēti tikai pudeļu un krāmu vakšanai.
Ideali!
Ņemot vērā, ka pudeles no rītiem savāc bomži priekš kārtējā polšiņa.
Protams, to ko rāda pa TV- tur jau brauc deputaati pastaigat ar maisiem un ieest restoraanaa gatavotas zupas tur jau iepriekš ir patīrīts - bet te kur brauc vienkārši cilvēki- dziivojiet cuukukuutii.
Īsāk sakot- kārteejo reizi paarliecinaajos, ka šinī miskastē kārtības nekad nebūs- un nav ko vainot sabiedrību- sabiedriba bija izgājusi tīrīt apkārtni- nebija pretīmnākošas pašvaldības rokas.

D

S selga 30.04.2011

Sen jau bija zinots, piesakiet savu talkosanas vietu un bus viss smuki organizets.Neizpratu jusu sudzibu.Pusdienas talkotajiem varejat pasi samesties un pagatavot, foto repprtazu uzveidot un kur publicet.Par ko jus sudzaties?

T ToDko 30.04.2011

Vai tad tev sērkociņu līdzi nebija?Vajadzēja noorganizēt "Dedz kūl"!!!

D dko 30.04.2011

Selga
=
slikti gan, ka nesaprati.
talkot gribeetaaji bijaam daudz...un padariit gribeejaam daudz bet kaa jau teicu - punktaa mums pateica, ka maisos vajagot lasiit tikai pudeles un metala gabalus.
protams, ka pirkaam savus maisus un satiirijaam vismaz savai maajai apkaart.
kautgan talkotaaji ar dzeltenajiem maisiem maz bija.
mums prieks par sevi. bet vilshanaas par balagaanu.

L La9ks 30.04.2011

Nezinu musu majas apkartne ir vienmer tira.Kopjam regularri, trepes sienas mazgajam jau menesi ieprieks, logus ari.Lidz ar to netalkojam šodien.Kapec jums tur tik nekopts?Jus ta ikdiena cūciski dzivojat?

D dko 01.05.2011

La9ks
=
ja tev nav saprašanas par ko iet runa un ja dziivo pazpilseetaa 8 dziivoklju naminjaa- tad nelien un nepiesaarnjo vismaz sheit.
runa iet par dabas lieguma teritoriju- un tur ikdienaa vasaraa brauc cuukot pus Rīga.
ir gan jociigi cilveeki. nelasa un tik spljauj iekshaa kas uz meeles.

L La9ks 01.05.2011

Esmu no Mezaparka, ta ka ludzu jus neizprotat ko runajat.Atkartoju mes kopjam apkartni palielu ap savu 12 stavu maju vienmer.

D Daniels 01.05.2011

Lasot pat uzsmaidīju.
Kopš kura laika, lapas no kokiem, tiek uzskatīti par gružiem?!
Organiskas atliekas no kokiem, paši no sevis sapust..
Tas nav kādas iestādes pagalms, kurā vajag tīrīt visu kas kustas un nekustas..
Runājot par tiem simtlatniekiem, vel vairāk sasmējos.
Pats pagājušogad esmu tajā programma piedalījies, halturēju par citu cilvēku, zinu kā tie "strādā".

D dko 03.05.2011

dabas liegums ir nodots "Zaļo" apsaimniekošanā. kādam taču tas ir jādara.
Varbūt tev Mežaparkā patiktu dzīvot starp pussatruudeejushaam lapaam, peleeciibaa.
mums nee! un ar to beigsim!
jauki ir pagozēties tādā sabiedrībā kā jūs.
tādeļ jau mēs esam tur kur esam- pakaļā. - jo neviens savu muguru nelociis vairaak.
ja reiz gruzhus un pudeles- tad gruzhus un pudeles vacam.

S semaks 03.05.2011

dabas liegumā lasīt lapas un vēl bāzt maisos, ir maigi izsakoties, dīvaini. tikpat labi varētu jūrmalā akmeņus lasīt un stūķēt maisos.