Lidosta Rīga / RIX - Slikts serviss

Labdien,

vēlos izteikt sūdzību par starptautiskā lidosta ‘Rīga’ Muitas kontroles darbinieci Lieni Laurinoviču.
Lai labāk izskaidrotu notikušo latviešu valodā, es rasktu šo epastu draudzenes vārdā.
Viņa ir Filipīnas pilsone un šis bija viņas pirmas ceļojums uz Latviju. 15/07/2022 ierodoties Rīgā no Lielbritānijas (luton lidostas) mūs sagaidīja nepatīkams pārsteigums. Ierodoties Muitas pārbaude mana draudzene iestājās Rindā uz pasu pārbaudi. Izstāvot Rindas kārtu, viņu sagaidīja Muitas kontroles darbiniece Liene Laurinoviča. Pasveicinot Laurinovičas kundzi un nesaņemot sveicienu atpakaļ mana draudzene pasniedza pasi viņai. Pēc pases pasniegšanas laurinovičas kundze paceltā balss tonī teica “ kur ir Eiropas pase? ” un atkārtoja šo jautājumu vairākas reizes? Mana draudzene neko neatbildēja, jo nebija gatava saņemt šādu jautājumu, šādā formā. Pēc tam Laurinovičas kundze centās veikt pases skenēšanu un pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem viņa uzsita pasi pret galda virsmu un skaļā tonī teica “ nākama līnija! ” ar pirkstu norādot uz blakus rindu.
Pēc šī incidenta Laurinovičas kundze apkalpoja nākamo klientu ar aicinošu balss toni un smaidu sejā.
Ar lielu nepacietību ilgi gaidītais ceļojums pārvērtās īstā murgā. Notikušais, nepatīkami šokēja manu draudzeni pēc Ilgas gaidīšanas tiekot cauri Muitas kontrolei viņa izplūda asarās un pirmais iespaids par Latviju bija pilnībā sabojāts.
Ceru ka turpmākajā nākotnē Latvijas robežsardze rūpīgi izvērtēs kandidātus konkrētajām pozīcijām un tie kas neapzinīgi Pilda darba pienākumus tiks vērsti pie atbildības.

Paldies,

Reinis Butāns

21.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

R

Komentāri (5)

D Dāvids Jansons 25.06.2022
Smird tualetes

Smird tualetes un smaka izplatās pa termināliem

S Sudzibas.lv Admin 23.09.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

B Bez_vārds 21.07.2022

Nu 1.varēji savai družkai,mīļākajai vai kam tur jau iepriekš pastāstīt un viņu brīdināt,ka lv nav medusmaize, ka cilvēki ir tizli un nekomunikabli, 2. Dīvaini,ka par tādu tizlumu družka sāka raudāt, pieaudzis cilvēks un raud par ko tādu. Es neraudātu,bet gan sāktu runāt ar to kontroles darbinieci. Un par diskriminējošu attieksmi meklētu lidostas priekšniecību. Tev viņai iepriekš bija jāizskaidro kurp viņa brauc. Lv taču nav Rietumi, kur tevi pieņems kāds esi. Te ir krievu kultūra ar psrs dzīvesstilu. Vēl joprojām diemžēl.

S Smadzen'sVaig? 22.07.2022

Līgava pa pastu?

Good Intentions 22.07.2022

Ak man dieniņ, kur tādas pārsliņas dzīvo? Nesasvēcināts, paugstināts balss tembrs - šoks un asaras. Tas ir pisec, kaut kā ļoti daudz savairojušies viegli aizvainojami cilvēki. Pat ģīmis vai acu skatiens un tam cilvēkam tāds var būt - aizvaino vai liekas nepieņemams.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes