Lidosta Rīga / RIX - Rupja attieksme

Atbraucot uz lidostu vēlējos apmeklēt toleti lidostas pirmajā stāvā par cik nebija norādes kad tur tomēr nedrīkst iet gāju iekšā un tur priekšā bija apkopēja kura sāka neapmierināti runāt ar mums kad nedrīkst un stūma mani ārā no toletes vai neredzot zīmi bet mēs tiešām neredzējām kad tur nedrīkst iet. Jo viņa nebija redzama. Es visu saprotu bet varēja visu pateikt laipni un godīgi. Un tomēr sabiedēja bērnu kurš bija ar mums. Godīgi runājot viņa mūs izmeta ārā no toletem.. Lūdzu uzliekat kādu norādi lai cilvēkiem nau jāsaskaras ar šādām sievietēm neapmierinātam jo daudzi apjūk itka norāde ir kad tolete bet iet nedrīkst met ārā uzreiz

26.10.2019

L Lailailai 26.10.2019

Mani vairāk interesē cits-kāpēc bērns sabijās? Viņam kādi kognitīvi traucējumi? Vai tā apkopēja tiešām bija tik baisa? Un pēdējais-eksistē tUAletes. Dritvaimicit-nav brīnums, ka skrien visur iekšā, ja jau nemāk rakstīt, nez vai ar lasīšanu skolas vieglāk. Kaut ko allaž pārprot.

L Linda Ābelīte 26.10.2019

Nē viņam nau nekādu traucējumu nezinu kā jūs reaģētu tāda situācijā. Cik jūs esat gudra to vien kā ieraudzīt varējāt kad esmu uzrakstījusi nepareizu vārdu. Apsveicu jūs.

V Viktorija001 27.10.2019

Nevis nau, bet NAV

F [email protected] 13.01.2020

Redz kā, lasot komentārus, zūd satura patiesā jēga, ka tik varētu noriet kādu...te palasījos maziet - tas te bezmaz vai katrai sūdzību tēmai tā ir !
Cilvēki aizmirst, ka katrs vārds kas nāk no mutes vai tiek likts uz papīra vai izdrukāts utt ir ar savu jēgu - nozīmi un nevajadzētu gan svaidiities uz visām pusēm ar aizvainojumiem.
Te cilvēks izklāstīja savu problēmu, pieredzi , izjūtas...īsti konstruktīvu atbildi te nemanu, tik norieshanu.

donna b 26.10.2019

Kas par vardu tolete? IR TUALETE!

Kolta 26.10.2019

Bērnam noteikti būs trauma visa mūža garumā.

Vispār, lidostas TUALETE NAV bezpajumtnieku patversme.

kolta un lalai komentē visu, kas attiecas uz avio un komentē tā, kā nepieciešams:))))

interesanti, cik kolta un lalai saņem par šiem komentāriem?