www.sudzibas.lv Lidosta Rīga / RIX Lidosta - bezgaisa zona

Lidosta Rīga - Lidosta - bezgaisa zona

Pāris reižu pavadot un sagaidot draugus Rīgas lidostā esmu pilnīgā izmisumā, liekas ka lidostā nav nekādas svaiga gaisa cirkulācijas! Vakardien, 21.07.11., kad ārā bija +30, lidostā varēja noģībt, bet pie E izejas, sagaidītājiem nav ierīkoti pat soliņi kur varētu kaut piesēst, jo stāvēt kājās tur vispār nebija iespējams! Redzēju kā grūtniece, kas kādu gaidīja, apsēdās pie sienas uz grīdas un pēc brīža viņas piemēram sekoja citi! Manuprāt tāds absurds var būt tikai pie mums! Es dabūju skriet laukā no sagaidītāju zāles jo sapratu ka tūlīt ģībšu! Laba sagaidīšana un arī pavadīšana mūsu lidostā! Paldies:(

B BIGs 23.07.2011

Ģīboņa!

L Lidonis 28.11.2011

Hā! Tu pat stundu nevari nostāvēt, a ko tad vajadzēja teikt darbiniekiem, kuri šajā sutīgajā terminālī strādāja?
Tas, ka ventilācijas un dzesēšanas sistēmas var vienā jaukā dienā nočakarēties, vispār būtu jāsaprot..