Lidojošā varde - Slikts ēdiens

Vakar, 19.6.2013 bijām restorānā Lidojošā Varde. Puisis pasūtīja steiku no liellopa. Kad ēda sajuta kā gaļa nebija labā kvalitātē. Nedaudz apēda, visu vakaru un šodien sāpēja vēders. Meitene pasūtīja vistas filejas žuljenu. Bija tāda sajūta kā ēdu sāls, nevis žuljenu. Pasūtīju arī kartupeļu pankūkas, garšas nebija vispār. Vēl par visu samaksājam ap 19.50 Ls. Par ko???
Neieteicu apmeklēt restorānu Lidojošā varde.

J

donna b 21.06.2013

Nu ne, The Flying Frog ir viena no kadam 2-4 estuvem Rigaa, kuras ietekmetu apmeklet gan draugiem, gan visiem... Neticu ka viss bija tik slikti... Esmu edusi tur kops 1999. gada un nekad nav bijusi slikta pieredze.

P pupsik 24.06.2013

Jūsu nosauktos ēdienus neesmu tur pasūtījusi, bet citi ēdieni tur ir diezgan labi, lielas porcijas, protams, neteikšu, ka baigi lēti... bet nu kas kam. Laba atmosfēra un personāls laipns.