www.sudzibas.lv LIDO Nekompetence, personas datu izkräpšana, ņirgāšanās par tautu

LIDO - Nekompetence, personas datu izkräpšana, ņirgāšanās par tautu

Vakar biju krasta lido. Ar ēdieniem pie galdiņa augšā pa trepēm netiku ielaists. Esmu vakcinējies pret covid ir pase izdrukāta un ielaminēta it kā viss kārtībā. Piegāju pie apsarga rādu savu covid pasi. Uzreiz seko uzbrauciens:
tu ko te rādi man vajag ieskanetu tavu covid kodu telefona lai es varētu noskanēt savā aparātā!
Kam tev to vajag es prasu.
Lido vadība vācot visus kas ienāk un aiziet visi vārdi un uzvārdi visas personas ir mūsu datu bāzē. A kur personas aizsardzības likums.
Kāpec lido vāc personas datus kur tie tiks izmantoti un kādiem krimināliem mērķiem.
Lido ir kārtējais neliešu bars, apsargs riktīgs ambālis neko nesaprot ko dara, vel Saka pieej tur moška paprasi ko darīt es neko nerubīju te.
Kauns par lido jo biju labākās domās. Ja neko nerubī klapē ciet to kantori un dzivo no valdības pabalstiem.

04.08.2021

Good Intentions 05.08.2021

Āgrāk lido bija LIDO, be tagad tikai vārds vien palicis.

A Andris 12345 30.11.2021

Ar tadu valdibu driz bus bankrots.

G Gulbenietis 01.12.2021

Ja tu viņam devi Qr Kodu skenēt un rādīji pasi, tad ambālis ir viņš. Ja kaut ko no abiem nedevi, tad ambālis esi tu. Kāpēc man noteikumi ir jāievēro, bet atnāk no D***u ciema Vasja un tēlo baigo gudrinieku, kura dēļ man ilgāk ir jāgaida, lai savus papīrus parādīt varētu.

H Hristina333 29.06.2022

Ужасное руководство, отношения к сотрудникам такое же, им всё позволено, как понимаю, а жалобы в офисе даже не рассматривают, что работников просрочкой кормят за деньги,которые снимают с зарплат, что клиентов, были реальные доказательства в виде фото отправлены в офис. Графики работникам, как им надо так и ставят, не какого уважения к сотрудникам, если возразишь тебя ещё премии лишают. Вообщем скотское отношение. Не советую не кому не кушать в Лидо, не работать на них!