Lidl Kauguri, Jūrmala - Neadekvāti klienti

Biju atbraukusi jūlijā pie paziņas uz Jūrmalu, Kauguriem, un nolēmām apmeklēt Lidl veikalu. Bet mūsu stāvēšana pie kases aizņēma min.10, jo nevirzījāmies uz priekšu, bet dēļ viena kliedzoša bērna aizkavēja visu rindu. Ejot pie nākamās kases tur atkal Rinda, gājām atpakaļ pie tās pašas kases. Bet rindu aizkavēja ne tikai izlutinātais bērns, bet pati māte, kura atļāvās bērnam izdabāt visas savas kaprīzes. Kad pircēji stāvot Rindā sāka protestēt ka kaprīzs bērns ir jāatstāj mājās, tad sākās krievu vārdu agresivitāte pa visu veikalu, un pastiprinot vēl vairāk kliedzošo bērnu kliegt vēl skaļāk un ilgāk kuru nu nekādi necentās māte apklusināt pat neizejot no veikala, it kā speciāli uzkavējoties lai visi dzird. Bērns ir jāaudzina mājās, un visatļautība iet pāri robežām. Uzskatu ka vadošajam personālam ir jāmaina noteikumi lai klienti varētu iegriezties klusā un mierīgā gaisotnē.

K

B Bez_vārds 31.07.2022

Beidzot normāla sūdzība. Un man arī kaitina izlutināti un neaudzināti zīdaiņi lielveikalos. Tiem jāpaliek mājās.

B Bez_vārds 31.07.2022

Tak aiztaisi muti. Ne tu mani dzemdēji ne mācīsi. Sīkos ir jāizolē. Tagad bērni nav modē. Tā,ka nomierinies.

D Disko persiks 31.07.2022

Amorāla sūdzība - par to, ka bērns raud veikalā! Mēs runājam par veikalu, kas ir vieta, ko apmeklē ikviens un bez izvēles, jo ediens ir nepieciešams ikvienam! Tajā skaitā zīdainim un tiem vecākiem, kam nav iespēja bērnu pie kāda atstāt, lai aizietu uz veikalu… es saprastu, ka runātu par teātri u.c. Vietām, kur pastāv izvēle, bet ne veikals.

B Bez_vārds 31.07.2022

Amorāla esi tu,ka tikai māki dzemdēt. Jāmāk arī adoptēt. Kā jau iepriekš teicu - bērnus dzemdēt tagad nav modē! Atver acis! Mazāk dzemdēt, vairāk domā.

D Disko persiks 31.07.2022

Kā bērni var būt un nebūt modē?
Kas tās pr muļķībām … pat neapzinies, ko runā

V veidlapasina 01.08.2022

Tekstā rakstīts ne par zīdaiņiem,bet par izlutinātiem bērniem.Vajag kārtīgi izlasīt tekstu.Un otrkārt bērns jaaudzina mājās,bet ne veikalā.Un treškārt ja bērnam veikalā māte kliedzošajam 3 gadīgam bērnam māca kā sakrāmēt pirkumus ratos,kuram tas nekādi neizdodas,tad ir attīstības centri,bet ne veikals.

V veidlapasina 01.08.2022

Pareizi kā Pēteris Kļava savulaik teica,ko var gribēt no bērna ja mūsdienās paši jaunie vecāki ir dumji.Un tā tas arī ir.Vecāki tik tā vien māk bērnus štampēt,bet kā audzināt,tā ir vēl dullāki par tiem bērniem.

N Neitrāla persona 01.08.2022

Jūs vientuļie bezbērnu pamuļķīši, pamēģiniet tomēr savas smadzenes izmantot. Ir bērni ar attīstības traucējumiem, nu nav visi bērni izlutināti. Ne visas slimības un problēmas ir acīmredzamas. Un sūdzības autorei - nu neejiet uz veikalu, ja nav laika rindā pastāvēt.