Lidl Kauguri, Jūrmala - Neadekvāti klienti

Biju atbraukusi jūlijā pie paziņas uz Jūrmalu, Kauguriem, un nolēmām apmeklēt Lidl veikalu. Bet mūsu stāvēšana pie kases aizņēma min.10, jo nevirzījāmies uz priekšu, bet dēļ viena kliedzoša bērna aizkavēja visu rindu. Ejot pie nākamās kases tur atkal Rinda, gājām atpakaļ pie tās pašas kases. Bet rindu aizkavēja ne tikai izlutinātais bērns, bet pati māte, kura atļāvās bērnam izdabāt visas savas kaprīzes. Kad pircēji stāvot Rindā sāka protestēt ka kaprīzs bērns ir jāatstāj mājās, tad sākās krievu vārdu agresivitāte pa visu veikalu, un pastiprinot vēl vairāk kliedzošo bērnu kliegt vēl skaļāk un ilgāk kuru nu nekādi necentās māte apklusināt pat neizejot no veikala, it kā speciāli uzkavējoties lai visi dzird. Bērns ir jāaudzina mājās, un visatļautība iet pāri robežām. Uzskatu ka vadošajam personālam ir jāmaina noteikumi lai klienti varētu iegriezties klusā un mierīgā gaisotnē.

K

Komentāri (14)

B Bez_vārds 31.07.2022

Beidzot normāla sūdzība. Un man arī kaitina izlutināti un neaudzināti zīdaiņi lielveikalos. Tiem jāpaliek mājās.

G Govjzems 31.07.2022

Kādreiz, kad tev būs bērni, sapratīsi, ka ne vienmēr bez bērna uz veikalu aiziesi. Pagaidām- slauki vien nost to mātes pienu no savām lūpām un paaudzies

B Bez_vārds 31.07.2022

Tak aiztaisi muti. Ne tu mani dzemdēji ne mācīsi. Sīkos ir jāizolē. Tagad bērni nav modē. Tā,ka nomierinies.

D Disko persiks 31.07.2022

Amorāla sūdzība - par to, ka bērns raud veikalā! Mēs runājam par veikalu, kas ir vieta, ko apmeklē ikviens un bez izvēles, jo ediens ir nepieciešams ikvienam! Tajā skaitā zīdainim un tiem vecākiem, kam nav iespēja bērnu pie kāda atstāt, lai aizietu uz veikalu… es saprastu, ka runātu par teātri u.c. Vietām, kur pastāv izvēle, bet ne veikals.

B Bez_vārds 31.07.2022

Amorāla esi tu,ka tikai māki dzemdēt. Jāmāk arī adoptēt. Kā jau iepriekš teicu - bērnus dzemdēt tagad nav modē! Atver acis! Mazāk dzemdēt, vairāk domā.

D Disko persiks 31.07.2022

Kā bērni var būt un nebūt modē?
Kas tās pr muļķībām … pat neapzinies, ko runā

V veidlapasina 01.08.2022

Tekstā rakstīts ne par zīdaiņiem,bet par izlutinātiem bērniem.Vajag kārtīgi izlasīt tekstu.Un otrkārt bērns jaaudzina mājās,bet ne veikalā.Un treškārt ja bērnam veikalā māte kliedzošajam 3 gadīgam bērnam māca kā sakrāmēt pirkumus ratos,kuram tas nekādi neizdodas,tad ir attīstības centri,bet ne veikals.

G Govjzems 31.07.2022

Ekspert, kādi noteikumi vadošajam personālam ir jāmaina? Uz veikalu bez bērniem?

Protams, daļēji var piekrist, ka bērns izlutināts, utt, bet tā nav veikala atbildība.
Sūdzībai 0 vērtība!

B Bez_vārds 31.07.2022

Tieši tā - bez bērniem! Beidzot normāla sūdzība. Apnikuši tie bērnu taisītāji un dzemdētājas. 21.gs. tas vairs nav modē! Sāc domāt ar galvu,nevis ar savu p..pi!

G Govjzems 31.07.2022

Ar savu puvušo pimpi domā tu, smirdoni! Tad jau vajag arī aizliegt apmeklēt veikalu pamuļķiem, bet tu badā nosprāgtu, jo veikalā tevi nelaistu. Tikai nopuņķojies deģenerāts var domāt tā kā tu to dari!

G Gulbenietis 01.08.2022

Gadās, ka šāda uzvedība veikalā ir izņēmums. Piemēram, sāk kaut kas sāpēt, vasarā karstums bieži dara savu. Ja tā ir ikdienas norma, tad labāk sīci uz veikalu neņemt. Ja veikalā pie kases sāksi sīci audzināt, nevis sarunāt, tad "vecmeitas" rindā gaidītu vēl daudz ilgāk, jo sīkajam histērija tikai pastiprinātos.

V veidlapasina 01.08.2022

Un tādēļ veikalā kases rindas ir jāveido tik garas dēļ izlutināta bērna?Tas skar tikai pašu veikalu!Cilvēki iet iepirkties,ātri norēķināties pie kasēm,un doties prom,bet ne cirka izrādi vēl skatīties rindā stāvošajiem pircējiem!

V veidlapasina 01.08.2022

Pareizi kā Pēteris Kļava savulaik teica,ko var gribēt no bērna ja mūsdienās paši jaunie vecāki ir dumji.Un tā tas arī ir.Vecāki tik tā vien māk bērnus štampēt,bet kā audzināt,tā ir vēl dullāki par tiem bērniem.

N Neitrāla persona 01.08.2022

Jūs vientuļie bezbērnu pamuļķīši, pamēģiniet tomēr savas smadzenes izmantot. Ir bērni ar attīstības traucējumiem, nu nav visi bērni izlutināti. Ne visas slimības un problēmas ir acīmredzamas. Un sūdzības autorei - nu neejiet uz veikalu, ja nav laika rindā pastāvēt.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes