Lidl Jelgavā - Krāpšana

Šodien,03.05.2023 mani apkrāpa kasiere 10 plks.16: 52 čeks 245/725 kopējais pirkums par 42,48 Eur kulinārijas biezpienu, pirku vienu Spainīti, Cena 3.29, bet iesita 3x, vienu tomēr atcēla, nebūtu sūdzējusies, ja varētu būt pārliecināta, ka tā bija nejaušība, bet šajā veikalā tieku apskaitīta jau otro reizi. Iesaku paskatīties čekus, pie kases jau tas nav iespējams, tur viss notiek tik ātri, parasti aizmugurē stāv Rinda, negribas jau kavēties, bet atnākot mājās biju sašutusi, par kārtējo apskaitīšanu. Gribas pabrīdināt tos pircējus, kuri iepērkas vairumā. Papētiet čekus droši vien atklāsies zili brīnumi.

parasti aizmugurē stāv rinda, negribas jau kavēties - nu tad ir jācieš... Citu cilvēku dēļ, jā neizmantojāt savas tiesības.

Man ari ir gadijies kad 4.gb vieta iesit 8 un tml
Ka jau esmu pieradusi vienmer parbaudu.
Ari ja ateju no kases ar čeku apskatos.
Parasti vini atgriez skaidra nauda starpibu viss notiek atri.
Katram jadoma par sevi un tad viss bis ok.