www.sudzibas.lv Lidija Vēbere Slimības lapas neatvēršana pēc sāpēm rokā un temperatūras pēc kovida potes

Lidija Vēbere - Slimības lapas neatvēršana pēc sāpēm rokā un temperatūras pēc kovida potes

09.10.2021 datumā mana meita saņēma JENSENS vakcīnu. Vakarā bija t 36.9 un nedaudz sāpīga kreisā roka. 10.oktobrī bija gan nedaudz paaugstināta t un jau ļoti sāpoša roka. Nevar vadīt mašīnu. Darbs saistīts ar lielu slodzi uz rokām un uz darbu nevar nokļūt ar sabiedrisko transportu. Daktere vizītes laikā iemeslu oficiālajai 3 dienu pēckovida potes nesaskatīja.

G Gulbenietis 11.10.2021

Meita pati nemāk rakstīt, ka jāraksta viņas vietā?

P Palīgs neskaidrajiem 11.10.2021

Laikam tā sāp ka nevar parakstīt

G Gulbenietis 11.10.2021

Piekrītu tev, Bing

P Palīgs neskaidrajiem 11.10.2021

Es ļoti ilgi domāju, bet vienalga nesapratu - kas tas par oficiālo 3-diennieku ir? Tas pēc vakcīnas tā tiek oficiāli atļauts, ja? 3 dienas, 3 naktis. Laikam būšu palaidis ko garām

G Gulbenietis 12.10.2021

Vajag pēc tam obligāti 3 dienas dropēt, lai vakcīna iedarbojas. Un, vismaz 50 grādīgu šmigu, kokči neies cauri :D.

G gesta_non_verba 10.12.2021

Ilgi domāju un arī nesapratu. Nesakarīga teikuma struktūra. Acīmredzot blakusparādības no potes.

G Gulbenietis 11.12.2021

Čaļi ar lauztu roku pa Rīgu brauc ar manuālo kārbu. Te roka aizsāpējās, pat stūri noturēt nevar.