www.sudzibas.lv Līderisma akadēmija Hipnoze un smadzeņu skalošana

Līderisma akadēmija - Hipnoze un smadzeņu skalošana

Māsa pēc līderisma akadēmijas apmeklēšanas kļuva neadekvāta. Uzvedas specifiski, nepamatoti smaida, satiekoties pēkšņi metas ap kaklu, maiguma lēkmes, apgalvo, ka kļuvusi pašpārliecināta, zina ko vēlas sasniegt, apgalvo, ka ir pilnīgi mainījusies, IR GAN visa ģimene par viņu pārdzīvo, lai tik nerodas nopietnas psiholoģiskas problēmas, kad eiforija par skolu pāries, ja pāries...
Uz jautājumiem par nodarbību saturu pilnīgi neko nestāsta, bet lai turpinātu mācības viņai tajā akadēmijā jāievilina vēl divi cilvēki, savādāk viņa nevarēs pabeigt LA. Školasbiedri viņai zvana un aicina turpināt mācīties, gatavi naudu pat aizdod, iespējams laikam arī līzings.Līgums ar skolu noslēgts tikai vienā eksemplārā un, protams, atrodas skolā. Tajā ir minēti noteikumi, ka nauda ne piekādiem apstākļiem netiks atgriezta, auditoriju bez skolotāju atļaujas nedrīkst atstāt, nodarbību laikā nedrīkst košļāt ķošlenes, nevienam neko nedrīkst stāstīt un citi aizdomīgi sīkumi...
Grūtnieces nedrīkst piedalīties ndarbībās, jo tas ir ļoti grūti, notiekot psiholoģiska cilvēka salaušana...no malas izkatās pēc HIPNOZES UN SMADZEŅU SKALOŠANAS(it sevišķi kompleksainiem cilvēkiem)... SARGĀJIET SAVUS TUVINIEKUS NO TĀS IESTĀDES, JA NĒ JŪS VIŅUS ARSTĒSIET JAU PIE PSIHIATRA...

G

Mamma 02.03.2009

Reklamu alinjam- Lielibnieku Akademia - redzejat? Lidzigi ka LA.

A ambera 02.03.2009

Esmu izgājusi šo kursu pirmo līmeni vasarā, tālāk negāju, jo neizjutu aicinājumu. Aizgāju uz turieni aiz intereses+dži labi draugi arī bija izgājuši 1.līmeni, ieteica aiziet, esot šis tas noderīgs.
Nu tad tā...Kādēļ nedrīgst neko stāstīt-tādēļ, ka, ja tu zini vingrinājumus, kas tur būs, tad nav vairs interesanti un netiek panākts vēlamais efekts :) Es biju pamazām iztaujājusi cilvēkus, un gandrīz visu zināju, līdz ar to nekādu eiforiju nesasniedzu :)
Pirmajā dienā tiek izstāstīts, kur apmēram tu esi nonācis un pamazām, diezgan maigi sākās trnnings, kāds no zāles tiek izcelts priekšā, viņš pastāsta pa sevi, tiek uztaustīta viņa problēma un publiski tā risināta.Ja grupa nav liela, tad 3 dienu laikā tam cauri iziet visi, tādēļ arī visi kļūst par labiem draugiem uz to brīdi, jo tā čerņa, kas lien tur laukā, to bieži vien pat tuvākie nezin. Tu izdzīvo daudzus dzīvesstāstusno daudziem tu vari pārmest tiltiņu uz savu dzīvi un paskatīties uz sevi no malas. Šī ir kursiņu interesantākā daļa. Tā baigi nevienam netiek darīts pāri, visbiežāk cilvēki paši nonāk pretrunās un sadzen sevi stūrī, jo visām savām kļūdām un neizdarībām vienmēr atrod attaisnojumu, bet tur tas tiek pagriezts tā, ka tu pats esi savas dzīves noteicējs un tev pašam jāuzņemās atbildība par to, kas notiek. Tas tiek izanalizēts, bieži cilvēki nav sevi analizējuši, savu rīcību, un tad viņiem liekas, ka ir atklāta jauna Amerika, bet pasniedzējs ir Guru, kas viņiem to parādijis. Visizplatītākās problēmas-es nevaru, vai man nav, jo...kāds cits ir vainīgs, vai nav apstākļi...bla, bla, bla-attaisnošanās, sliktas vai nesakārtotas attiecibas ar ģimeni, jo...atkal bla, bla... Tur taisnoties nevar. Tiek uzdoti konkrēti jautājumi uz kuriem tiek sagaidītas konkrētas atbildes.Ja sāksi atkal taisnoties, padarīsi sevi smieklīgu, tur arī ir tā smagākā lieta, kas spiež uz psiholoģisko. Piemērs: Kādēļ tu esi šeit? Nu ...es tur gribu to un to un man te teica, ka pēc šiš man palīdzēs. Visbiežāk šis jau ir pirmais klupšanas akmes uz kuru visi iekrīt, jo nemaz nezin, ko īsti grib, gaida, ka tas pats atnāks, vai kāds cits pateiks priekšā kā dzīvot. Un pēc šī jautājuma parasti tad arī sākās...Ja ir zināms ko grib, tad ir jautājums kāpēc tev tas nav? Ja sākās taisnošanās, ar pāris teikumiem tevi sadzen stūrī. Ja pārstāj taisnoties un atzīsti, ka pats esi bijis neizlēmīgs, tad prasa, ko tu tagad darīsi, lai būtu, tur atkal var izgāsties, tad vēl konkrētu laiku, kad tev tas būs un te atkal var izgāsties, jo jāsaka, maksimāli īssd termiņš, jo tu taču ei līderis. :) Tad vēl tiek apčubonātas ģimenes un attiecību lietas un 99% tur ir bardaks vai ir kur piesieties, tas tad arī tiek sakārtots... :) Nu tā. Nekā jau tāda tur nav, vienkārši cilvēkiem liek uz sevi paskatīties no cita skatu punkta un visbiežāk tas ko mēs tur ieraugam, nav patīkams, tādēļ arī ir gruzons, bet nevienu sagruzījušos ārā neizlaiž, ja nu vienīgi tos, kas tiek izmesti, jo nav iespējams ar viņiem komunicēt-viņi tupi strīdās visam pretī, tādus lidina ārā. Tas, ka tu izej uzkačāts ar emocijām, tas tiesa, un vājākajiem pirmais kritums notiek ātri, jo sabiedrība, jau nav mainījusies.
Vēl paralēli notiek visādi vingrinājumi pāros ar svešiem cilvēkiem-grupas biedriem. Piemēram ilgi jāskatās acīs nepazīstamam cilvēkam-baigi interesanti, jo daudzi vienkārši to nevar, tas viņiem ir tāds diskonforts...
Tas, kas tur tiek, tā teikt, mācīts, tas tiešām nav slikti, jo tiek pievērsta pastiprināta uzmanība ģimenei, tur tu aizdomājies, ka katra diena var būt pēdēja, bet tu neesi izrādijis savu mīlestību vecākiem, māsām, brāļiem, vīriem, sievām, draugiem utt, jo dzīvojam ar to sajūtu, ka viss taču vēl priekšā, gan jau paspēšu. Tur tiek uzspiests uz psiholoģisko, a ja nu tu aiziesi mājās un kāds vairs nebūs, vai neatliec to uz rītdienu, jo rītdiena kādam var vairs nepienākt, tādēļ arī ir tie jūtu uzplūdi un zvani nakts vidū ar tektiem-Mammu, es tevi ļoti mīlu...Skaidrs, ka līdzcilvēki ir šokā. Manjau liekas, ka ir muļķīgi, ka tas netiek normāli izskaidrots, tādēļ tiek panākts nevis pozitīvs bet negatīvs efekts. Labi. ja kas rakstat uz e-pastu, jo tā es varu te ilgi un dikti stāstīt...Mans rezumē, ja cilvēks ir viegli ietekmējams un, ja viņam ir daudz sūdu dzīvē, tad labāk varbūt neiet, vēl psiholoģiski, ļoti grūti ir vecākiem cilvēkiem, jo tur viņi atklāj, ka pa lielam visu dzīvi ir dzīvojuši šķērām.

A ambera 02.03.2009

Man tas neko daudz dzīvē neizmainīja...ir pozitīvas lietas, kam saņēmos, bet nezinu, vai tam ir kāds sakars ar kursiņiem. Kādas pāris nedēļas pēc kursiņiem biju nenormāli nikna, ja man kāds uzdrošinājās zvanīt un aģitēt vai interesēties kā man iet. :) Tie vingrinājumi ir diezgan smieklīgi un man vairākas reizes gribējās vienkārši pašai aiziet prom, jo nesapratu ko es te ar to, atvainojos, ņuņņu baru un neveiksminiekiem kopā daru.Ir daudz nepilnības tajā programmā, kaut vai tas, ka visi tiek samesti vienā katlā, bet cilvēku līmeņi un IQ ir ļoti dažādi. Labāk lasiet labas grāmatas un skataties filmu the Secret. :) Netiks izmesta vesela kaudze naudas un sastrbta karsta putra, jo kursiņos tiek doti solījumi emociju iespaidā un daži to uztver baigi nopietni, kā rezultātā sabrauc auzās.

Mamma 02.03.2009

Mana meita tiesi otraadi, vairs nebija tik miilja kaa agraak.

Lielibnieku Akademija!

Labais!

Nu malaci, veiksminieki!

Lielibnieku sekta.

K Krists 03.03.2009

Esmu apmeklējis līderisma akadēmiju, pirms pats ar to iepazinos man bija viedoklis, ka tie ir sektanti, šiziķi utml. Tomēr skats no iekšpuses atšķīrās no sākotnējā. Tas ko esmu paņemis līdz no LA ir: mērķtiecība, inciatīva un domāšanas stilu "to think out of box"- domāju latviešiem ar to apvaldītību un visapkārtesošajiem mazvērtības kompleksiem "mēs esam maza tautiņa", "no ko tad mes" utml TĀS IR LABĀKĀS ZĀLES. Jā, man dažreiz nepatika tas LA stils, vienreiz turpat zāle nodarbības laikā, pateicu Pāvelam ka man zb šītais cirks un eju prom. Bet par LA lielos vilcienos varu teikt- nevajag visu pilnībā uztvert nopietni- katrā vietā var ko vērtīgu iemācīties. Nu par tiem kuriem LA nodarījis pāri, varu teikt, ja jums nav zināms briedums vai pavāja psihe- jums vispār vajadzētu no daudzām, no daudzām ... lietām atturēties- tāpat skaidrs visur jums darīs pāri. Sveiciens Pavelam un LA.
Krists

A ambera 04.03.2009

Krists ļoti labi pateica, tā arī ir. Nevajag tiešām to pārāk nopietni uztvert, paņemt tikai to sev nepieciešamāko. Nevienu ar varu tur netur un man piemēram pēc tam, kad skaidri un gaiši pateicu tālāk neiešu, nevienu neiesaistīšu un jums biznesu netaisīšu, ko man vajadzēja- dabūju, bet tagad-čau, lika mieru. Ja cilvēks vājāks, tad gan viņu tas dziļāk uzrunā un viņš iesaistās. Bet teikšu godīgi, es negribētu būt to cilvēku vietā, kas paliek mājās un neko nezin, kuru draugi vai radinieki iet uz kursiņiem. Grūti no malas to saprast, kas tur notiek. Bet tiešām nekas TĀDS tur nenotiek...

Mamma 04.03.2009

klusak, vel klusak, tikai nevienam nesakiet es ari no turienes aizbegu.

Mamma 04.03.2009

Ja jau ta skola tik slikta kaapec nav aizveerta?

H Haralds 09.03.2009

Kurš gan vēl spēj šajā pasaulē izdarīt vairāk par cītīgu sūdzību rakstītāju?
Šiem cilvēkiem ir Dieva dots aicinājums uz visuma sāpi un bažu .Kas labāk zin par šiem, kura ceļš ved pie psihiatra, ... ?

I Ilze 09.03.2009

Esmu bijusi šajos kursos un mans viedoklis ir šāds:
priecājos, ka zinu kas tas ir, ka tam izgāju cauri (biju gan tikai 1.līmenī), bet otrreiz tur neietu.

Domāju, ka normāliem un loģiski spriest spējīgiem cilvēkiem tas nav nekas bīstams, iespējams, ka pat piedzīvojums, kas liks šo to apdomāt pēc tam (jo tur iekšā domāt nav laika, jāskrien, jāskrien un jāskrien, lai sasniegtu visu par ko iedomājamies). Bet pārējiem.. varētu būt arī bīstami.. Katrā ziņā ar ekstremālām emocijām un to izpausmi iesaku rēķināties jebkuram, kam ar Pāvela Līderisma akdēmiju saistība.. Arī pozitīvām taja skaitā.. un depresīvām pēc tam.. ;)

Lai veicas katram pašam ar dzīves ceļa meklēšanu! Un veidu izvērtēšanu! :)

G ginta 13.03.2009

Ir arī citas līderprogrammas Latvijā bez LA, kur notiek tas pats un vēl daudz kas nesaprotamāks, kur ir arī tādas pašas sektas pazīmes un sev tuvāko cilvēku iesaistīšanu šajos kursos, lai uzturētu šādu biznesu un treneri, kuri nodibinājuši savu iztikas biznesu. Kādu laiku atpakaļ bija saskaršanās ar tādiem līderprogramas organizētajiem un kursiem krievu valodā "Vremja Rešenij", kas organizēja sia "Time Forward". Varu pateikt to, ka kursu organizētāji izmanto rupjas manipulācijas un pazemošanas ar cilvēkiem jau 1. līmenī un lai tas tiktu vērstu uz pozitīvo pusi nākošajos līmenos tiek organizēti projekti sabiedrības labā -labdarība. Pats nepatīkamākais, ka aiz šī sabiedriskā projekta slēpjas solījumi un uzdevumi iesaistīt jaunus dalībniekus 1.pirmajiem līmeņiem, ja nevari to izdarīt tad ir ļoti lielas problēmas topošajam līderim. Man ļoti žēl, jo neesmu lasījusi un dzirdējusi, ka kursu organizētāji un īpašnieki sia"Time Forward" paši būtu zierdojuši un palīdzējuši kādam bērnu namam vai kādai labdarībai. To visu ir darījuši topošie līderi ar savu naudu, ziedojumiem un enerģiju, kuri tiek apmulķoti it kā palīdzot sabiedrībai. Ienākumi un peļņa firmai no kursiem nav maza, jo visa programmas maksa katram dalībniekam ir ar četriem cipariem. Un redzēju arī treneru un īpašnieku dzīves līmeni un ar kādām automašinām tie pārvietojas. Varu pateikt to, ka aiz līderprogrammas slēpjas tikai vienīgi nauda un tiek veidota naudas piramīda un tie kas veido ir tie paši nabadziņi, kas iet tur macīties. Tiem kas mācās LP tiek veidota mūsdienu ticība, bet paveic to treneris un kapteinis ar musdienu smadzeņu transformāciju vai neirolingvistiko programmēšanu, kur pēc tam cilvēks vairs nesaprot ko grib un ko dara atgriežoties reālajā pasaulē. Droši varu pateikt, ka LP kursi ir mūsdienu bizness un normāli domājošiem un veiksmīgiem cilvēkiem tie nav vajadzīgi. Ļoti žēl, ka mūsu sabiedrībā ir tiks zems IQ līmenis un tiek pieļauti šādu līderprogrammu organizēšana. Cilvēki tiek psiholoģiski apstrādāti, ka gatavi pat darīt lietas sevi pazemojot un upurējot. Mēs katrs jau esam līderis šajā dzīvē bez visādiem kursiem!!!

Z zigis 13.03.2009

taa ir sekta...ko juus gaidaat???????

A Aldis 16.03.2009

Ja tev Dievs nav devis pietiekami daudz smadzenes, tad nekāda LA nepalīdzēs...šobrīd pie mūsu krīzes, ja loģiski padomā tad visiem LA apsolventiem ir jābūt pie varas, jo tie tak ir līderi...bet diemžēl nekā...pats zombijs Zalāns nevarēja cīnīties ar Dombrovski...lūdzu piemērs Zalāns LA apsolvents - nulle:))

A Aldis 16.03.2009

sekta...jēēē Krišņāaa!!!visi tik baigi liela...tik kapēc Jums tajā sektā liek visādus darbiņus darīt...piemēram katram iedod pa vienu sērkociņkastīti un tev tā jāapmaina pēc iespējas pret kaut ko labāku...tad aiziet visi uz to krišņu klosteri un līderis ir tas, kurš ir izcēlies ar lielāku vai labāku maiņas variantu...sviests...prātiņ nāc mājās, es cik atceros to bērnudārzā darīju ar fantjikiem mainījos...ja prāta nav un to grib pazaudēt, tad LAPNI LŪGTI LA:))

R rikki 22.03.2009

Esiet uzmanīgi, aizdodot naudiņu šīm mācībām. Man viens līderis pēc tām sajutās tik kruts, ka neuzskatīja par vajadzīgu atdot :((((

O Olga 29.03.2009

Es aizeju no darba deelj shis "akademijas".
Mana priekshniece to "skolu" pabeidza un darbaa visu dienu meeginaaja mani pierunaat uz turieni aiziet, no saakuma maigi, peec taam ljoti agresiivaa formaa, es iztureeju 2, 5 meen. un mainiiju darbu. Vinja peec taam man zvaniija un rakstiija sms, ka es "beegu no realitaates" utt.