www.sudzibas.lv Līčmuižas nometnes Kas notiek bērnu nometnē?

Līčmuižas nometnes - Kas notiek bērnu nometnē?

Meklēsiet nometni bērnam?
Dalamies pieredzē: Līčmuižas nometne
1. Bērniem atņem mobilos tālruņus.
2. Aizbraucam pie 7 gadus veca bērna. Dabūju noklausīties, ka tā nedrīkst - braukt pie bērna, nebrīdinot nometnes vadītāju! Bet par to dabūju redzēt kas un kā tur notiek. Tagad ir iespēja padalīties.
3. Iepazināmies arī ar nometnes organizētāju - vecāku naudas saņēmēju - Raimondu Fārenhostu. Nezinu kā ar mazām meitenēm un zēniem, bet vecākus redzēt viņš ļoti nemīl. No mums protams nauda bija jau saņemta:-) Aizrādiju, ka ir nepieņemami turēt nometnes teritorijā agresīvus ķedes suņus. Prasīju vismaz potēšanas pases parādīt. RF atbildēja stostoties - tās esot pie veterinārsta. Skaidri meli! Izelpā jūtamais alkohols, arī droši vien pastiprināja nometnes vadītāja (šo ķēdes suņu saimnieka) agresiju.
Vēl mums pārmeta, ka mūsu meitene (7 gadi) negribot vēderdejas dejot!!!
Šodien bērni netika ārā laisti vispār, kad prasīju kapēc vasaras nometnē nelaiž bērnus ārā +20C...RF bļauj, ka tā jau te brauc visādi un nometnes programmā maisās. Bērni sēž pa gultām, garām paskrien puisītis - ne vairāķ kā 8 gadus vecs, maziņš tāds, ieģērbts meitenes kleitā uz lencītēm, krūšu apvidū kaut kādi polsterīši likti.
Nu tā. Nedomāju, ka visi zēnu tēvi gribētu, lai nometnē dēlam uzģērbj meitenes kleitu. Vai daudzas meiteņu mammas grib. lai viņu meitām 7 gadu vecumā liek vēderdejas RF priekšā dejot?
Tas man atgādina filmas par cietuma zonu...nāca puisis kleitiņā...

I

G Gustavs 20.06.2009

Kkāda lose ir kas to rakstija! pats Nometnē biju! Bija jautri tādam 12 gadīgam zēnam kā man. Zēns kleitā gatavojās priekšnesumam popielā un tas bija ļoti jautri! Mēs tajā dienā gatavojāmies priekšnesumam... Pagājušajā braucām pa ezeru! Katra diena bija aktiva ar baseinu futbolu tautas bumbu utt...

I inese 21.06.2009

Labdien.
Man arī bērns bija tajā nometnē. Es biju diezgan šokēta:
1. Teica, ka telefonus dos tikai 2 stundas dienā, bet varēja zvanīt bērni cauru dienu.
2. Runāja par ekskursiju...beigās aizveda pabraukt ar laivu
3. Telpas samērā aukstas un morāli novecojušas.
4. Suņi tiešām bija šaušalīgi.
Katrā ziņā, es arī esmu vīlusies un uz šo nometni bērnu noteikti vairs nevedīšu!!!Un arī Jums neiesaku!!!

E Edgars 21.06.2009

Cienijāmā Inese (pēdējā komentāra autore) es Jums nu nekādā ziņā nepiekrītu jo piemēram mans bērns man zvanīja tās 2 stundas dienā! Varbūt jūsu bērns nebija telefonu atdevis? Runājot par laivām mans bērns bija vienkārši ekstāzē ka pirmo reizi savā dzīvē braucis pa ezeru ar laivu un par ekskursiju viņš nemaz neustraucās jo programma bija tik forša, ka nemaz viņam nevajadzēja un laika apstākļi nebija pārāk labi mājas lapā pat ir rakstīts (ja būs attiecīgi laika apstākļi)!!! Piemēram kā teica iepriekšējā komentāra autors Jānis "sporta nometnē, kur redzēju drausmīgus dzivosanas apstākļus- vecas gultas ar smirdīgiem matračiem, vecā nolupušā tehnikumā" es negribētu lai mans bērns pavada nometni tādos apstākļos bet lai dzīvo cilvēcīgos nakšnojot uz cilvēcīgām gūltām kārtīgās istabiņās pie tam par smieklīgu nometnes maksu 75Ls par 7 dienām (man divreiz jāaiziet uz veikalu un tādu summu esmu iztērējis). Un to ko Jūs sakāt par suņiem nu takš kārtējās muļķības!!! Vai tik Jūs neesat tā pati Inese kas sāka šo apmelošanu par to ka neielaida Jūs ar Jūsu suni nometnes teritorijā?????
Atkārtošos velreiz man un manam bērnam šī nometne patika un sūtīšu savu bērnu uz šīm nometnēm! Un arī jums iesaku!!

E Endija 21.06.2009

Jums tiešām nav laika saviem bērniem, ka tie jānogrūž nometnēs?Slimie vecāki!

J josivs 21.06.2009

ES arī lasu un brīnos, kā var savu bērnu sūtīt sazin kur, uz apšaubāmām nometnēm. Es, piemēram, neļautu, lai manu bērnu ved laivā pa ezeru, kas tikai nevar notikt, marazms kaut kāds!
Ir taču 1000 veidu izklaides bērniem, nevis ezers + popiela! Idiotisms. LAbāk nododiet savus sīčus bērnunamā!

J josivs 21.06.2009

Un es vēlētis jebkurā brīdī piezvanīt meitai un pajautāt, kā viņa jūtas un kā viņai tur iet! NEJAU DIVAS ATVĒLĒTAS STUNDAS DIENĀ!

S Sanda 22.06.2009

vARBŪT TIEŠU TU ANDORA ESI SLIMA TAPĒC KA TU NEĻAUJ IZKLAIDĒTIES SAVAM BĒRNAM?? ;D Nometne ir superīgs veids kā atrast draugus un neko sliktu es tur nesaskatu. :P Bet uzskti jau katram aisevišķi tapēc nevajag vius uzreiz saukt par slimiem. :P
Un tev Josiv laikam ir baill no ūdens.. :D Nevienam nekas nedraudēja, klāt bija pieaugušie un visiem bija drošības vestes. Tā ka nevajadzēja satraukties vienkārši relax. ;)

K Kleo 23.06.2009

Neko nezinu par konkrēto gadījumu, bet no komentāriem es sliecos autorei NEticēt. Un pēc izlasītā es savu bērnu uz šo nometni laistu, nevis otrādi.
Andoras komentārs ir vienkārši muļķīgs, jo tādas nometnes palīdz bērnam iejusties sabiedrībā un komunicēt ar svešiem, iegūt draugus, iemācīties daudz jauna un labi pavadīt laiku. Bērnam nav visu laiku jāķeras pie mammas brunčiem 24 h diennaktī. Viņam ir jāmācās izprast dažādas sabiedrības, kārtība, lomu sadalījums. Jo sabiedriskāks un atvērtāks būs jūsu bērns, jo vieglāk viņam būs tālākajā dzīvē. Ja nu vienīgi gribat izaudzināt nelaimīgu vienpati, tad tik uz priekšu.

M Mikus 24.06.2009

Inese, pirmkārt, vai tad nometnes mērķis nebija bērnam būt patstāvīgam? Otrkārt, ekskursijā pa kautkurieni būtu ļoti garlaicīgi, foršāk ir ar laivām pa ezeru airēt. Treškārt, telpas aukstas? Man pa nakti tur bija karsti, un jūs vel sakat, ka tur ir auksts? Ceturtkārt, pie suņiem mums tāpat neļāva iet klāt, un arī pat nesanāca pieiet.
P.s. Pats šajā nometnē biju.

S sancho 24.06.2009

Varen interesanta diskusija sanākusi un vēl interesantāk ir tas, ka šeit satikušies tik daudzi, kas bijuši Līčmuižas nometnē, diezin kā visi varēja zināt, ka šeit tāda šūdziba ievietota???Manas domas ---visus šos cildinošos tekstiņus rakstijusi viena un tā pati persona, tik vārdi pamainīti:)))Arī es nepiekrītu, ka nometnes nav vajadzigas un bērniem jāsēž visu vasary mājās, tās ir muļķības, bet...iesaku tomēr izvērtēt katru nometni un arī pārbaudīt reālo situāciju nometnē, kurā kādu laiku dzīvo jūsu atvase.Sūdzības autorei---ja situācija ir tāda, kādu aprakstat, tad vajadzēja uzreiz ziņot...Ja fantazējat un apmelojat, tad jāprasa-kāpēc un kas bija tam par iemeslu???Viss, tādas ir manas domas..

E Endija 24.06.2009

Kas jūs paši ar bērniem nekur nebraucat?Ka tik nometnē nogrūst?Ar vecākiem kopā draugus un izklaides bērnam nodrošināt nevar?
Lielie pastāvības audzinātāji.

A Agnese 28.06.2009

Lūdzu izdzēsiet šo sūdzību un pārrakstiet viņu bez meliem.

M Mikus 28.06.2009

Sancho, uzrakstiet kaut vai administrācijai, lai pārbauda IP adreses.

D Dalībniecesmamma 07.07.2009

Tikko runāju ar nometnes vadītāju, jo mēs vēl tikai brauksim uz šo nometni. Viņa pati mani brīdināja par sacelto ažiotāžu un tāpēc esmu šeit, lasu un arī atļaujos komentēt.
1. Ir iekšējās kārtības noteikumi, kas laicīgi ir nosūtīti dalībniekiem un vecākiem. Gluži tāpat kā skolā vai savā darba vietā, ir lietas, ko stingri reglamentē un kas rada kārtību.
2. Jebkurā nometnē tiek noteikts arī apmeklējumu laiks, un ja ļoti gribas satikt savus bērnus, tas nekad netiek liegts. Tikai iepriekš vienojoties un sarunājot!
3. Man ir tāda sajūta, ka šo diskusiju ir aizsācis vai nu neaudzināts / neinteliģents vai arī konkurentu pārstāvis. Patiesībā izklausās pēc sviesta! Bērniem noteiktā laikā ir iespēja sazināties ar vecākiem - mans bērns man uzticas, un ja viņai būs auksti/slikti/viņu pazemos un citādi padarīs nelaimīgu, tad noteiktajā laikā piezvanot un pabrīdinot mani es noteikti būšu viņai pakaļ.
Ja jau viss bija tik slikti - vai šīs sūdzības autore savu radinieci izņēma no nometnes?!

Atgādina līdzību par baļķi un skabargu :(

E Elina 15.07.2009

Kapec autors uzreiz neizsauca policiju?

P Policija 15.07.2009

Bīī Pūū Bīī pūūūūūūū...un ko tagad?

A ainara mamma 31.08.2009

jā, apšaubāma vietiņa

L Liana 21.12.2009

Apsurds!... Kapeec var zvaniit tikai 2 stundas?var jau panjemt telefonus kad ir exursija, paargaajiens vai kas cits, bet kad neko tam liidziigu nedara kam njemt nost telefonus?

A anonims 15.08.2010

ko jus te gvelzat istabas bija vienkarsi perfektas, suns nebija nikns un nometnes vaditajs alkaholu nelieto

N niks 15.08.2010

Stulbeņu bars.