www.sudzibas.lv LHC LHC hostings

LHC - LHC hostings

Tatad iet runa par LHC.Lv hostingu. Omg tur strādā galīgi atpalikuši cilveki. Manu prat tur strada tikkai 1 cilveks kurs pat neko nemak. Lai pieslegtu cs serveri vinjam vajag nedelu. Uz e-pastiem loti loti reti atbild, bet tas nu taa... Vnk naudas izpiedeji... Manuprāt vinjus vajadzetu iesudzēt kaut kādā tiesāā un lai atgriez visu naudu atpakal... Serveri loti biezi offline. Support = 0!! Vardu sakot tas lhc.lv smird pec miskastes.

J Jānis Aizkalns 08.08.2010

Hmm Ļoti laba anti reklāma man jau patīkās šādi konkurentu gājieni, jo tie ir ļoti interesanti.
1 Man neviens klients ar vārdu Juris nav bijis
2 Vissas problēmas radušās tiek risinātas elektroniki vai telefoniski
3 Telefons ir bijis izslēgts tikai 2 mēnesi, jo sakarā ar paplašināšanos esa citā valstī un iekš www.lhc.lv ir jaunais numurs
4 Vienmēr esmu nācis pretīm saviem klientiem un risinājis problēmas kas ir radušās sakarā ar hostu vai manis dēļ, kā arī serveru darbības dēļ.

Tākā ja ir kādas problēmas droši sazinies un risināsim !

Z zebiekste 16.09.2010

lhc galiiigi neinteresaj par klientiem, viņi izrāda interesi pašā sākuma un pēectam aidaa, atceros kad man tur bija cs proejkts viņi mani atteicās apkalpot, soo lhc worst

K krekeritis 03.07.2012

Varbut nevis hostings vainigs bet gan pats vaditajas, vins nemaz neapjedz, tada veida zaude klientus.

Piekritu pilnigi visam augtak rakstitajam, ar visu esmu sastapies, serveri off, atbilde jagaida bez maz vai 48 stundas, suporta vispar nav...utt...

Ja protams no sakuma likas ka viss ok, labak nemedz but, bet nu neiesaku...