www.sudzibas.lv LHC LHC hostings

LHC - LHC hostings

Tatad iet runa par LHC.Lv hostingu. Omg tur strādā galīgi atpalikuši cilveki. Manu prat tur strada tikkai 1 cilveks kurs pat neko nemak. Lai pieslegtu cs serveri vinjam vajag nedelu. Uz e-pastiem loti loti reti atbild, bet tas nu taa... Vnk naudas izpiedeji... Manuprāt vinjus vajadzetu iesudzēt kaut kādā tiesāā un lai atgriez visu naudu atpakal... Serveri loti biezi offline. Support = 0!! Vardu sakot tas lhc.lv smird pec miskastes.

A Antons 11.09.2009

Pilnīgi piekritu. Hostings vnk zem katras kritikas...

L luibis 11.09.2009

Varēji niku vismaz nomainīt pirms piekrist sevis raks'tītajam, idiņ :D

4 4uk4a 11.09.2009

tas to4 niku vajadzeejanomainiit ha ha, iisteniibaa diezgan daudz Lv taadu kompaaniju kas veido maajas lappas 3meenesi, kuru reaalais darbs ir max 2was dienas

N neteikšu 01.10.2009

Nezinu, nezinu nav bijušas ar viņiem nekādas problēmas ;)

S sn0w 01.10.2009

Kas par idinju ...

S sn0w 01.10.2009

Es ar LHC jau 4 meneshus un nekadus problemus vis ir okey kad man ko vajag es rakstu u man atbild, nekad nebija shadus sudus

K kāds 01.10.2009

Izmantoju lhc.lv pakalpojumus komercdarbības ietvaros un nav nekādu pretenziju. Ja rodas problēmas, piezvanu, un tuvākā laikā vienmēr tiek atrisinātas. Ņemot vērā Jūsu gramatikas zināšanas, apšaubu Jūsu kompetenci šajos jautājumos.

A Addicted 01.10.2009

Galīgi garām Anton. Esmu jau vismaz 3 nedēļas ar lhc.lv Problēmu nav nekādu. Vadītājs ir ļoti atsaucīgs. Vnk ja Tava servera konfigurācija, vai kas tāds ir sū*īga, vai arī Tu te rakstīji personīgu iemeslu vadīts, tā nav lhc vaina. Kā lv hostu lhc uzskatu par vienu no labākajiem.

V vs.lv 01.10.2009

Lietojam SIA"LHC" Sniegtos pakalpojumus jau kādu mēnesi, pirmstam esam pabijuši deac.lv un citās mazsvarīgas hostinga kompānijās.
Un secinājumi ko mēs SIA " Vissi Sludinājumi" esam veikuši ir sekojoši, kad šis hostings ir vienlīdzīgi ērts un atsauscīgs pēc kvalitātes aptreiz varam pielīdzināt deac.lv, tikai šeit mums par lētāku cenu ir iedots lietošanā daudzreiz jaudīgāks serveris nekā deac. Bet deac arī nebija sūdzības tikai par lielo naudu švakais serveris. Un protams arī salīdzinot ar tām mazsvarīgajām hostinga kompānijām SIA "LHC" sniegtie pakalpojumi ir daudzreiz labāki vienlīdzīgi ar deac tikai par zemāku cenu jaudīgāks serveris :). Atbalsts ir perfekts un sūdzību nav.

Ar cieņu
Deniss M.
www.vs.lv

M Martins 03.12.2009

Atliek tik ieiet vinu majaslapa un ir skaidrs ar ko naksies saskarties. Uznemumu vada kaads 12-gadigs idins ar gramatikas zinasanam 1. klases limeni.

Man kaut kaa liekas divaini, ka pedejie 5 komentari ir veikti viena un taja pasa diena, pats labakais, visi pozitivi :D Pasas firmas darbinieks tos raksta

Neizvelieties LHC.lv

E Edgars 05.12.2009

Hmm strādāju ar LHC jau kādus 4 mēnešus un patreiz nav bijis par ko piekasīties piezvanu un viss tiek atrisināts !

P.S Martiņ tev nu gan patīk taisīt antireklāmas neko neiztestējot ;)

Un nav vajadzīga gramatika, lai labi sataisītu savas sistēmas :) !

V Valdis 05.12.2009

SIA "LHC" manšķiet pilnīgi sakarīga firma lietoju viņu pakalpojumus jau kadu laiciņu, nav bijuša problēmas vienmēr viss ir bijis atsaucīgs, un īpašnieks ir arī tīŗi super

K Karote 06.12.2009

Reali cilveks izskatas bez nerviem kkads. esmu pie Lhc.lv jau kadu laiku ir populari serveri www.Banzuke.lv

un ar pingiem viss ok vienmer palidz ja vajg suppots .

Es uzskatu ka labakais no variantiem latvija ir lhc. ko protams par ctts hostingu nevar teikt.

izskatas ka tu par ctts raksti.

M Martins 09.12.2009

menesiem neviens nebija neko rakstijis seit, bet peksni, kad es uzrakstu, tad uzreiz atsauksmes (protams, ka pozitivas, kaa savadak? :D) birst kaa no parpilnibas raga :D

Edgar, kaa zini, ka neesmu testejis? aaa, nu jaa, tu esi ipasnieks un klientus maki saskaitit uz vienas rokas pirkstiem. Pat vardus iegaumee :D

S Saska 14.12.2009

Martins: Zini kas ir google.lv ?

J Janis 15.12.2009

Pilniga taisniba. Nekad neizvelieties sis kompanijas pakalpojumus. Tik slikta kvalitate servisa kvalitate un majas lapas pieejamiba sen nebija piedzivota.

S spec 15.12.2009

Rekur viņu oomēnu liste...

404.lhc.lv
www.naken.lv
www.petline.lv
www.pomeranian-spitz.lv

T Toms 15.01.2010

Nezinu man šķiet sī firma ir ļoti sakarīga lietoju vienu no pakalpojumiem un esmu pilnīgi apmierināts :)

G guarana 27.01.2010

Rekur viņu oomēnu liste...

404.lhc.lv
www.naken.lv
www.petline.lv
www.pomeranian-spitz.lv
Komentēja: Spec 15-12-2009

Cik zinu viņiem ir daudz vairāk klientu !

J Juris 04.07.2010

hostings tiesam ir mesls!
vienaldziba pret klientiem + neizpilda to ko saka un uz zvaniem/epastu/skype pilniba neatbild vairak!
reali man jau menesi nekas nejiet un esmu samaksajis 27Ls + vel somenes nomaksaju 27Ls + un joprojam pakalpojums nejiet, velejos atgut atpakal savu naudu bet neviens necel klausuli un neviena vieta neatbild!!

neiesaku nevienam griezties saja hostinga jo no sakuma viss jau labi bet pec naudas parskaitisanas vairs neko neatgut! un to mazo "firmu" parstav tikai viens degradets cilveks varda; Janis Aizkalns.

domaju viss bus kartiba jo likas normals cilveks bet beigas kautkads zaglis!