www.sudzibas.lv L.G. Auto SIA Rumbulas placis - reāla apkrāpšana

L.G. Auto SIA - Rumbulas placis - reāla apkrāpšana

Neiesāku iegādāties auto pie šī pārdevēja Vadima, jo tirgojot auto neļāva izbraukt testa braucienu kā arī norādītais aprīkojums nedarbojas. ( Cruise control, uz stūres ir pogas ar dažādām funkcijām kuras nedarbojas). Teica ka ir signalizācija, bet reāli nav. Uzmanieties un labāk Rumbulā nepirkt.

davfreim 11.05.2018

Nevar būt? Rumbula vispār liekas vieta, kurā nebūtu ieteicams neko iegādāties. Ne tikai viens vlaģiks mēģinās tevi tur apčakarēt.

X xctaps 11.05.2018

Kāds jums ar varu spieda pirkt to auto ? Nu ja nevar izbraukt, tad var tak pateikt atā bambino un doties uz citurieni kur ir tāda iespēja ...

Redzēja ka pretī cilvēks kuru var uzmest un uzmeta ...

Dainis 11.05.2018

Īstenībā šie tirgoņi nemaz tik ļauni nav kā viņus tautā paceļ, sāksim ar to , ka cilvēki bieži vien aizmirst, ka iegādājas lietotus auto, reizēm pat 20 gadus vecus, bet prasības tik augstas, ka reizēm liek aizdomāties par cilvēka garīgo veselības stāvokli. Tieši cilvēku neadekvāto prasību dēļ tirgoņi ir pielāgojušies un stāsta cilvēkiem to ko viņi vēlās dzirdēt, jo skarbo realitāti neviens nepirks.

T Turis 26.12.2019

Nu bet kas tas ir par sviestu?! Ja nav, tad nav!” Neviens nepirks, ja pateiks kā ir” IDIOTISMS! Ja realitāte ir tik skarba, tad nav ko pārdot musaru, nav jānodarbojas ar biznesu, kam teorētiski bez maldināšanas nevar pastāvēt. Ir vai nav auto 20 gadu, melojot par auto tehnisko stāvokli tiek maldināts pircējs un ar nodomu tiek iesmērēti ļoti dārgi atkritumi, kaut gan pircējs slēdz darījumu par auto labā stāvoklī nevis metāllūžņiem.

J Jonsons Babys 11.05.2018

Kurā vietā šis placis ir? Adrese?!
Mēs arī skatāmies mašīnu pa šiem plačiem. Bet pirms kaut ko skatīties uzreiz pie pārdevēja pieejam un sakām. Ka negribam pirkt kaķi maisā.
Un ka pirms pirkšanas mūsu meistars apskatīs mašīnu uz vietas vai viņa atbilst sava vecuma stāvoklim. Testa brauciens, kā arī aizvedīsim uz pārbaudi mūsu servisā.
Ja pārdevējs nepiekrīt uzreiz bez runas ejam projām.
No 17 autoplačiem, kas tur ir bija 5 atsaucīgi pārdevēji.