www.sudzibas.lv Levis (veikals Dominā / Teksapoiss OU) Ļoti nekvalitatīvi apavi, izjūk pēc nedēļas, Levis neatzīst savu vainu un neko nekompensē/ neremontē

Levis (veikals Dominā / Teksapoiss OU) - Ļoti nekvalitatīvi apavi, izjūk pēc nedēļas, Levis neatzīst savu vainu un neko nekompensē/ neremontē

Levis Latvijā (Dominā, cik saprotu tie paši igauņu pārstāvji teksapoiss ou ir arī akropolē un Riga Plaza) tirgo ļoti zemas kvalitātes kurpes un savu vainu neatzīst! 1 pāris izjuka pa daļām pēc 1 nedēļas, cits pāris pēc 2 mēnešiem. Pie tam abu kāju kurpēm siksniņa vienkārši sadalījās, kurpnieki pat teica, ka to nemaz saremontēt nav ieplējams, esot ļoti taupīts uz materiāliem. Tik zemas kvalitātes kurpes man nekad iepriekš nav bijušas, pat “lētajos” veikalos pirktās, laikam tādas var dabūt tikai levis veikalā. Levis attieksme ir vienāda - neko nemaina, nekompensē, neremontē - jo saka, ka kurpes saplīsušas lietošanas dēļ. Abos gadījumos formāla Copy-Paste Levis ekspertīze, ka izjukušas lietošanas rezultātā. Acīmredzot, levis pārdod kurpes, lai tās ieliktu plauktā un skatītos uz tām, nevis nēsātu. Iesaku levis veikalam iet ar lielu līkumu, jo izskatās, ka Latvijā tiek pārdota kaut kāda brāķēta / lēto materiālu prece. Levis var atļauties būt bezkaunīgi un atteikt, jo zin, ka ptac ir tīri konsultatīvs un bezspēcīgs, jo cilvēki nečakarēsies un netaisīs sertificētu ekspertīzi.

Levis sells bad quality shoes, that fall apart in a week. It was no exception but experiance of 2 shoes. Poor custommer service - no repairs or any refunds by levis. (for further info, see the detailed descrioption in latvian)

N