Levenkova Irina - Obman

Эта женщина обманывает людей.Берёт деньги и не приносит договор.Через пол месяца приходит когда никого дома нет выкидывает вещи,меняет замок и изчезает.Запугивает собакой.Будте осторожны.
Илукстес 54 .внизу в доме магазин.3этаж.
ЛЕВЕНКОВА ИРИНА.

P panda844 03.08.2019

Diemzel mes ar draugu, uzkeramies uz to pasu sievieti IRINA LEVENKOVA ,ari taspats pec pus gada izmeta ara bez nekadas zinas,pat raxtiski un mutiski nekas nebija teikts , turklat pus gadu izkrapjot naudu par komunalajiem! Loti labi kad biju majas wacu tiesi mantas,kad wina peksni atbrauca un saka uzlauzt durvis, protams mana gadijuma palidzeja Valsts Policija ,un dabuju sawas mantas atpakal bet izkrapto naudu gan ne! mums ieteica wersties pie vida jo ir liela iespeja kad wina vidam neko nemksa UN TA ARI DARISIM ! NEIESAKU DZIWOT ILUKSTES IELA 54K4 36