www.sudzibas.lv Letitelefoni.lv Krāpšanās, patērētāju tiesību pārkāpšana

Open Mobile Sia - Krāpšanās, patērētāju tiesību pārkāpšana

Vēlos padalīties savā bēdīgajā pieredzē un pabrīdināt visus par lētāku mobilo telefonu iegādi SIA „Open Mobile”, adrese: Rīga, Barona 60, 3. stāvs (ieeja no pagalma), reģistrācijas nr: 40103763072, jeb internet veikalā http://letitelefoni.lv/
Iegādājos Apple Iphone 5s 16 Gb Gold, kuru pēc 2 dienām vajadzēja mainīt, jo izrādījās brāķis. Samainītais telefons darbojās kādus 3 mēnešus un tad pats no sevis sāka "gļukot", t.i., man kādam zvanot vai, ja kāds zvana man pats no sevis ieslēdzas dinamiskais režīms jeb skaļrunis. Protams vedu uz garantiju, kur darbinieks paziņoja, ka nodos servisā un man jāgaida līdz 2 nedēļām. Pēc 3 dienām zvans - esot bijis sarežģīts remonts! Telefons ir salabots, tikai viena nianse - man atteikta garantija, jo servisa slēdzienā norādīts, ka telefons esot bijis mitrumā un man jāsamaksā 40 EUR par remontu. Protams, ka mobilais nebija nekādā mitrumā un man paprasot, kāpēc neviens man nepazvanīja un nejautāja, vai esmu gatava segt remonta izmaksas, darbinieks atbildēja, ka serviss esot pieļāvis kļūdu un par vēlu pašam uzņēmumam paziņojis konstatēto. Teicu, ka nepiekrītu, lai atgriež naudu un patur telefonu sev, bet darbinieks atbildēja, ka tad atgriezīs 50%. Sāku draudēt ar patērētājiem, sekoja atbilde, ka pakonsultēsies ar kolēģi un man atzvanīs. Pagāja vairāk nekā nedēļa, darbinieks piezvana un aicina braukt pēc telefona, viss kārtībā un par remontu varēs nemaksāt. Saņemot telefonu nekādu servisa slēdzienu neiedeva (pat neparādīja). Ieslēdzot savu telefonu, konstatēju, ka pēc "sarežģītā" remonta PILNĪGI NEKAS NAV MAINĪJIES. Domāju, ka nekāda remonta arī nav bijis
Emocijzīme frown
Un droši vien šie "jaukie" puiši drīzumā mainīs internetveikala vai SIA nosaukumu, lai varētu turpināt savu krāpniecisko uzņēmējdarbību.

Pacco_al 29.04.2016

Jā, diemžēl ir ļoti grūti cīnīties ar dažādu "kaktu" kantoru izdomas lidojumu, kurā viņi vēlas maksimāli saņemt naudu par visu iespējamo un neiespējamo.

A Azik99 05.05.2016

Slikti, protams, ka šādi kaktu kantori pastāv. Zinu vienu - nekādā normālā servisā šos telefonus nedod, jo viņiem garatijas nav no laika sākuma. Tie tiek remontēti uz paša pārdevēja rēķina, jo to paredz LR likumdošana. Tas nozīmē, ka Jūs nesat bojāto preci savam kaktu kantorim, kur to pirkāt (nevis oficiālam servisa centram), tie savukārt mēģina labot paši, ja nesanāk, iedod tādiem pašiem "garāžu" servisiem. Finālā Jums nekad nebūs normāla tehnika darba kārtībā. Un tas viss ir tikai tādēļ, ka mūsu iedzīvotāji joprojām grib ietaupīt paris desmit EUR uz lētāko cenu. Nu ja pērkat šādā zaņķi, tad vismaz pajautājiet par oficiālu garantiju. Ja šie rīt nomainīs SIA nosaukumu (kā to dara lietoto hlamu tirgotājs FORON) Jums garantiju vispār neredzēt un tas būs likumīgi.

E Elina 04.07.2016

Pārdod lietotus telefonus nebrīdinot par to, telefoni apbruzati. Kad griežas ar pretenziju, pasaka ka paši vainigi, mājas lapā izmaina steidzīgi aprakstu.