Leonardo Da Vinci Restorans - Edienu kvalitate

Velejos sevi shodien palutinat un iegaju "restorana"Leonardo Da Vinci Stabu iela.Pasutiju juras zivi ar risiem.Nu ko,gaidu.Atnesa.Khm.Pirmkart pati porcija un ediena izskats nemaz neliecinaja,ka es esmu restorana.Risi (biju iedomajusies ka bus smuki formigi sakartoti torniti nu vismaz sakartoti) uzberti virsu zivju filejai,veselas divas ( !) skelites tomatu viena gan mazliet pastavejusi.Un skipsnija salatu.Veselas 3 ( !! ) rukolas lapinas kuras bija vecas-sazuvusas un salatu gabalini 5 ( !!) 2.cm lieli ar brunumu.A aizmirsu skeliti gurka pieminet. Dusma!!!! Neteiksu ka porcija bila leta.Ka neka restorans.
Jautaju viesmilim cik veci pec vinju domam salati.Nja,neko sakarigu nesadzirdeju.Teica ka vins vinjus netaisa.A es domaju taisa,blin!Ta ari nesaigaidiju ne atvainosanos ne ari labu ediena kvalitati.
Sabojaja garastavokli.

S Skorpion 13.04.2012

Izskatās, ka acīmredzot mazāk sevi ir jālutina - nauda ietaupīta un garastāvoklis pacilāts! :D

S Shursha 13.04.2012

Pavasaris.Grigejas palutinat...Vairs nekad nelutinasos! :)

S Skorpion 13.04.2012

Varu ieteikt tev vienu tiešām labu restorānu - padārgs gan (maltītes maksā aptuveni līdz 10Ls) - tas tiesa, bet ēdiena kvalitāte - spēcīga - mans draugs šefpavārs tur jau strādā 5us gadus. Re kur tev adrese -

Mūkusalas iela 41, Rīga. Tālrunis rezervācijai 25 621 222, 67 663 136

S Shursha 13.04.2012

Iegaju, paskatijos-patika!Hmm...Aiziesu noteikti.Tikai mazliet iekrasu naudinju :)
A iemeslu palutinat sevi vienmer atradisu! :)

L lena12345 17.04.2012

Stabu ielā nav "Leonardo Da Vinci" restorāna...

S Shursha 17.04.2012

lena 1234- Tev taisniba, tur atrodas vinju birojs.Pareiza adrese Elizabetes iela 7.Piedosanu.Bet tas jau lietas butibu nemaina.