www.sudzibas.lv Lentzāģis Neiesaku pirkt šos lentzāģus

Lentzāģis - Neiesaku pirkt šos lentzāģus

Gribu brīdināt cilvēkus,kuri vēlas iegādāties savā īpašumā lentzāģi.Pastāstīšu savu pieredzi ar šiem negodīgiem tirgoņiem.Vēlējos iegādāties sev lentzāģi .Iegāju SS.LV un ieraudzīju sludinājumu ka tiek pārdots Jauns lentzāģis HLZ - 4, 25 Par 2590Euro.Viss kārtībā ,sazvanījos ar pārdevēju sarunaju tiksanos,lai visu smalkāk izrunātu.Aizbraucu pie Arvīda uz Saldus novadu abdzīvota vieta Zirņi.Un vienojamies,par darījumu.Pārdevēju vārdi ir Arvīds un Aigars.Sarunas gaitā viss skanēja labi,visu apņēmās izdarīt 2 nedēļu laikā .Tā arī bija, pēc 2 nedēļām man zvanīja, ka žāģis ir izgatavots un var braukt pakaļ.Priecīgs aizbraucu viņam pakaļ,aizvedu viņu uz mājām,sāku zāģēt un sāku saprast ka nav īsti kaut kas labi.Pirmais jau ko pamanīju ka kautkas met,jo zāģim bija paaugstināta vibrēšana.Pazāģējot vēl nedaudz sāka jau kaut kas klabēt.Nesazāģējis vēl 5 kubus baļķu.Sāku jaukt to zāģi vāļā un skatos- Piedzenošās siksnas jau metamas ,audi tai ārā un ritīgas rievas iedzītas.Skatos tālāk -motoram skriemelis vecs kaut kāds uzlikts ar izdilušām vadulām .Pašu motoru pagriežu ,motors švirkst un knapi griežas.Jo kā vēlāk izrādījas, tas motors ir ļoti vecs, kuram gūltņi jau izjukuši un iekšā viss sarūsējis.Tad skatos tālāk no kurienes man nāk tā klaboņa un pamanu ka jielais skriemelis kas ir lejā pie zāģlentes rata ir nolūzis nost.Un šis skriemelis ari bija pec skata tāds,itkā viņš būtu stāvējis ūdenī daudzus gadus.Jo viņam bija notikusi liela noārdīšanās.Šim skriemelim bija izrūsējušas tādas kā asaz bedrītes un siksnai pa tadu virsmu ejot pienāk ļoti ātri beigas.Zvanīju Arvīdam lai dara kaut ko lietas labā,ka tā nevar.Pārdot itkā jaunu zāģi,bet iekšā liek vecas detaļas.Kaut gan no sakuma pat to nevarēja pamanīt,viss ti smuki bija nokrāsots un aiz aizsargiem noslepts ,ka izskatījās ļoti skaists un darba kārtībā.Bet tad Arvīds man apgalvoja ka viņš nav nepie kā vainīgs un ka atlīdzināt arī neko netaisās.Vienīgais ko viņš man pateica ka es nemākot zāģēt un ja man ir kadu problemu ,lai zvanu mehāniķim.Mehāniķir ir Aigars.Viņš arī dzivo Saldus rajonā aiz skrundas 7km uz kuldīgas pusi. Kurš kā izrādās savā lauku mājas šķūnītī ar vienu seno laiku virpotāju arī taisa šos brīnumus. Un arī tirgo visiem .Aigaram par to visu bija viena atbilde-Te jau viss ir kārtībā,te jau nekas nav piemetināja man atkal skriemeli skaisti atkal uzlaida vairākas reizes melno krāsu visam pāri un viss kārtiba.Aizbraucu majas saliku atkal visu kopa ,saku zāģēt un sapratu,ka nekas nav mainījies.Un velti esmu izlicis laiku un iztērējis naudu par nekur nederīgu zāģi.Man rodas jautājums -vai jums tā gribētos?Protams ka nē ,tad domājiet ko pērciet! Un zinu arī to ,ka ne es viens šādu zāģi esmu nopircis un ar šādām problēmām saskāries

D

D Dangess 08.06.2015

Šis ir tas zāģis par kuru ir stāsts!!!

Z zilais valis 09.06.2015

Čaļi taisa pirātisko kopiju no šī te:

R Rovis 10.06.2015

Kāds sakars ar Zirņiem, ja tas ir Skrundas novads.

R Rovis 10.06.2015

Iedod precīzākus kontaktus. Izstāstīšu šito vīriņam, kurš tur tuvumā taisa normālus zāģus jau sen. Dabūs pa pieri un bizness beigsies. Pats jau arī vainīgs. Nekāda līguma jau nav, vai ne.

D Dangess 11.06.2015

Būtu jau labi, ja viņi kopētu Talsu tehnikas lentzāģi, bet tas izpildījumā ne tuvu nav tam.
Par novadu man ir taisnība, apdzīvota vieta " Zirņi" atrodas saldus novadā.Googl map to apliecinās.
Teicu, ka viens pārdevējs Arvīds dzīvo Zirņos un tirgo tos zāģus un otrs viņa partneris dzīvo aiz Skrundas uz kūldīgas pusi apmēram 7 km.Viņu sauc Aigars un viņš tur viņus taisa un tirgo.
Es savu vainu nenoliedzu, tāpēc tagad brīdinu citus.Bet tas ka viņi nenes nekādu atbildību ir galīgi vienozīmīgi.Ka tikai zāģi dabūt klientam uz piekabes un tajā brīdī atbildība beidzas no viņu puses.
Visus kontaktus jūs paši variet atrast SS.lv pie lentzāģu sludinājumiem ar kuru ir redzams šis zāģis.

Inženieris 17.06.2015

Šie abi darboņi - KRĀPNIEKI! Radinieks pāris gadu atpakaļ arī uz šiem iekrita. Sākumā apstrādā klientu - sasola "zelta kalnus", stāsta cik viņiem daudz klientu pa visu Latviju, cik daudz jau izgatavojuši, pat uz Krieviju taisa - vienkārši LIELI PROFIŅI.

Pēc vienošanās un avansa iemaksas tiek gaidīts lentzāģis, bet noteiktā laikā lentzāģa joprojām NAV, termiņi tiek atlikti no nedēļas uz nedēļu, mēnešiem.

Atrunas dažādas - citi steidzami pasūtījumi, saslimšana u.t.t.

Pēc pāris mēnešiem atkal zvana MEISTARAM, kaut arī lentzāģis nebija steidzami vajadzīgs, gribēja noskaidrot cik tālu ir ar pasūtījumu. Šis saka, ka darbi virzās uz priekšu un vajadzīga nauda materiāliem, nu tad aizveda vēl.

Izrādās šis uzkāpa uz korķa, atkal nav sazvanāms.

Visu šo epopeju smalki jau vairs neatceros, bet rezultātu esmu redzējis :)

Pēc vairāku mēnešu gaidīšanas radinieks saņēmis "VECU LŪŽŅU KAUDZI" tikai nokrāsotu, par aptuveni 3000.00€.

Visas izmantotas detaļas vecas, ieskaitot elektromotru, rāmi, sliedes utt. Elektomotoram nav palaidēja, tikai automāts, elektrības apsaiste vai nu taisīta lielā steigā vai arī viņiem vispār nav saprašanas par elektroinstalāciju.

Elektrības vadi bija JAUNI :)

Bizness vienkāršs - metāllūžnos iepērk visas detaļas, saliek kopā, nokrāso un VISS JAUNS un SVAIGS!

Nekas nav pret viņiem, bet vajag klientam godīgi pateikt, ka par to naudu būs vecas iekārtas!

Neviss sasola jaunu iekārtu, bet iekšā vecais "HLAMS"!

T toms133 09.04.2016

Šajā pusē ir divi pārdevēji Aivars un Aigars. (abi dzīvo aiz Skrundas)
Ar Aivara taisītajiem zāģiem viss ir vislabākajā kārtībā, arī remonts tiek veikts, ja ir nepieciešams. Nekas nekur pašam nav jāved, viņš pats atbrauc un visu izdara! Nekādu problēmu, serviss apmierina.
Par Aigaru neko nevari spriest, neesmu pasūtījis zāģus pie viņa.
Aivara kontakti 24814532 ; [slēpt]@inbox.lv

M Marids 14.09.2016

Sveikcināti !Arī mani ir piemeklējuša šīs pašas ķibeles ar šiem zāģiem.
Pirku no Arvīda ,Arvidam telefons ir 26095191
Aigaram man bija tel, bet kaut kur ir pazudis.Bet toreiz kad pirku šo zāgi tad arī bija kavēšanas ar mēnešiem.
Varu pateikt ,ka joprojām cīnos ar šiem uzlabošanas un pārtaisīšanas darbiem.Ja sākuma to ta vizuāli nevar pateikt,tad uzsākot darbu saproti ka ir vizuālais,bet darbam viņš nav domāts.Man jau viņa izmaksas ir sasniegušas 3500 euro.Un vēl nav panākts rezūltāts.Par tādu naudu var jau nopirkt no Talsu Tehnikas rūpniecisku ražotu ar visiem palaidējiem,ar stop slēdžiem visu pārdomātu ,jaunu un funkciounālu.
Neiesaku ķēpāties ar šiem blēžiem.

J Janis Jankovskis 11.04.2017

Biju aizbraucis iegādāties. Iztērēju laiku un degvielu. Kad ieraudzīju sapratu ka no kvalitātes tur nav ne skaņas. Tik paviršu darbu un sliktu kvalitāti nevarēju iedomāties. Mēģinājuma vietas ļoti sliktas. Apstrāde nekāda. Izmantots vecs metāls sarūsējis un ar izkorodetiem caurumiem. Solīja slīpi ka ir uz vietas. Aizbraucu bij tik taisnie. Saka ka shim esot 4 grādi tas ir gribēja uztaisīt taisno sanāca minimāli skops. Klaunu ne meistari. Tā vien gribējās zobus pārskaitīt tiem klauniem.