AtrisinātaLenneward rabbitry - Krāpšana

Labdien. Es vēlos paziņot par šo firmu lai cilvēki zinātu ka šajā firma darbiniekus tiešām nenovērtē. Algas izmaksā kad grib un cik grib. Gribēs atvilks no algām un pat neuzskatūs par vajadzīgu pabrīdināt cilvēku par ko un kapēc. Zem savas firmas nosaukuma tirgo ievestus trušus no citām valstim. Gaļa tiek likta netīrās kastēs. Darba apstākļi ir ļoti slikti jo priekšnieku kļūdas ur normāli bet darbinieku kļūdas uzreiz ir ārprāts. Darba materiāli visu laiku trūkst.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Inese666 26.09.2016

Dusmās cilvēki bieži sarunā daudz lieka tāpēc es vēlos lai cilvēki kuri ir iecienījuši truša gaļu zinātu ka ar gaļu viss ir kārtība. Es domāju ka mēs visi esam tikai cilvēki un no savām kļūdām mēs mācāmies. Ar šo firmu viss būs kārtībā. Es tam gribu ticēt un es ceru ka tā arī būs.

I