Lemon Gym - Zādzība

Lemon gym akropole lokācijā no ģērbtuves tiek zagti apavi. Administratori neko nevar padarīt pat paskatīties kameras bez policijas iejaukšanās. Skapītis laikam jāslēdz ciet ar 3 atslēgām lai neko nezog. Apavus atpakaļ nedabūt noteikti, un kamerās visdrīzāk arī redzēt neko nevarētu, jo ieliktu somā un izietu pa durvīm ārā nevienam neko nezinot. Ļoti neforši

20.05.2024

Atbilde no Lemon Gym Support Pārstāvja atbilde 22.05.2024

Labdien, Rainer!

Mums ļoti žēl, ka Jums ir gadījusies šāda pieredze mūsu sporta klubā!

Mēs nedrīkstam veikt video novērošanu ģērbtuvēs, jo tas ir pret klientu privātumu, ņemot vērā to, ka cilvēki tur pārģērbjas. Video novērošana tiek veikta ārpus ģērbtuvēm, bet Vispārīgā datu aizsardzības regula paredz to, ka mēs nedrīkstam skatīties vai izsniegt kameras ierakstus, ja to nav oficiāli pieprasījusi policija. Tāpēc šajā situācijā iesakām Jums rakstīt iesniegumu policijā un tad viņi iesniegs oficiālu pieprasījumu kameru ierakstiem.

Ja Jums ir palicis kāds neatbildēts jautājums, droši gaidīsim Jūsu zvanu uz numuru +371 27 27 57 57, vai gaidīsim Jūsu vēstuli uz [email protected]