www.sudzibas.lv Lemon Gym Slikts serviss, naudas krāpšana!

Lemon Gym - Slikts serviss, naudas krāpšana!

Nekādā gadījumā neiesaku slēgt līgumu ar sporta klubu Lemongym. Nevarēsiet tikt no viņiem vaļā! Visu laiku sūtīs jaunus rēķinus, arī ja neapmeklējat klubu. Par līguma laušanu būs jāmaksā liela soda nauda. Par katru kavējuma dienu būs jāmaksā papildus. Parādus nodos parādu piedziņas kompānijai. Kamēr nesamaksāsiet parādu, summa par kluba izmantošanu (kaut arī tas netiek apmeklēts un viņi to redz sistēmā) tikai augs. Nebeidzamais stāsts kaut kāds!
Briesmīga attieksme pret klientu!
Iesaku iet pa gabalu no šī kluba! Uz mūsu rēķina viņa taisa reklāmas, lai atrastu kārtējos muļķus, kuri nesīs viņiem naudu.

14.02.2023

Atbilde no Lemon Gym Support Pārstāvja atbilde 15.02.2023

Labdien!

Vēlamies Jūs informēt, ka visi mūsu līguma nosacījumi Jums ir pieejami pirms līguma noslēgšanas, gan mājaslapā, gan arī klubā.
Izmaksas nav noslēptas, arī līguma laušanas maksa ir norādīta, gan mājaslapā, gan Jūsu līgumā.
Visnepieciešamākā informācija ir pirmajā lapā, sākot ar izmaksām par termiņiem, ikmēneša maksu un līguma laušanas izmaksām.

Visi mūsu abonementi ir beztermiņa, tas nozīmē ka Jūs maksājat nevis par reizēm cik Jūs bijāt klubā - bet par tekošo mēnesi un Jums ir atļauts sportot kaut 90 reizes mēneša laikā. Līdzīgi kā ir, piemēram, ar maksu par televīziju vai internetu.

Katram klientam ir tiesības iegādāties abonementu bez atlaides, tad līguma pirmstermiņa pārtraukšanas gadījumā nekas nav jāatmaksā.

Mums nav nekādu kavējuma dienu, vai papildus izmaksas par nokavēto periodu. Vienīgā papildus maksa ikmēneša rēķiniem var būt parādu piedziņas kompānijas komisija, gadījumā, ja par mūsu rēķinu esiet aizmirsuši vairāk par 60 dienām.

Jūs droši varat sazināties ar mums rakstot uz [email protected] vai zvanot uz 27275757 un mēs Jums izskaidros visu, kas Jums nav skaidrs!

Paldies.

Good Intentions 15.02.2023

Jūs maksājat par abonemenu nevis apmeklējuma reizēm.

T TransportsK 15.02.2023

Ļoti motivējoši - ja nevari pārtraukt līgumu, tad turpini vien iet, uzlabot savu fizisko un mentālo veselību.

L liepa33 16.08.2023

Pievienojos! Precīzi!