www.sudzibas.lv Lemon Gym Slikts serviss, krāpšana

Lemon Gym - Slikts serviss, krāpšana

Sporta klubs Jugla nav sazvanāms, uz e-pastiem neatbild. Pilnīga klientu ignorēšana.
Turklāt patvaļīga līguma pagarināšana force major apstākļu dēļ. Noslēgtais līgums paredz termiņu 12 Mēneši, noteikumos nevienā punktā nav atrunāts par vienpersonisku līguma pagarināšu par pus gadu vai vairāk.
Klubs tikai Skaisti noformē mājās lapā, mēs iesaldēsim jūsu abonementu uz lokdauna laiku, kas nav korekti attiecībā uz klientiem, kuri noslēdz līgumu uz konkrētu laiku un ar to arī rēķinās. Tanī pat laikā iesaldējot klientu abonementus, klubs paralēli saņem valsts finansiālu atbalstu par uzņēmuma dīgstāvi.
Par lūgumu sniegt paskaidrojumu un pārtraukt līgumu, klubs vienkārši ignorē visus sūtītos e-pastus un zvanus.
Negodīga kluba prakse ar ļoti sliktu klienta servisu.

13.01.2022

E