www.sudzibas.lv Lemon Gym Slikts serviss

Lemon Gym - Slikts serviss

Biju slēgusi līgumu uz gadu par noteiktu summu, ko arī maksāju. Pagajā laiks un pārstāju iet uz sporta zāli, bet katru mēnesi turpināju maksāt.Tuvojās līguma beigas, laicīgi vērsos iestāde,lai uzrakstītu iesniegumu,ka vairs nevēlos pagarināt līgumu. Viena no darbiniecēm paziņoja,ka esmu par ātru atnākusi,lai nāku pēc mēn. tad varēs uzrakstīt iesniegumu. Paiet mēnesis aizbraucu un nu jau cita darbiniece saka, ka nekāda iesnieguma nav jāraksta, ka viss automātiski beigsies. Pēc pāris dienām e-pastā saņemu vēstuli no lemon gym, ka mans abonoments ir automātiski pagarināts! Vēlreiz vēršos viņu iestādē,mani nomierina sakot,ka tā vēstule nav vērā ņemama. Bet kapēc tad tādu izsūta un maldina cilvēkus?! Paiet laiks, viss mierīgi un 3.10.2019 saņemu sms no lemon gym, ka neesmu samaksājusi maksājumu un, ka mans parāds tiks nodots parādu piedzinējiem! Pus dienu zvanu viņiem, bet neviens neatbild uz zvanu. Pēc darba aizbraucu 4 reizi! un jaut. kas par lietu,ka tādu sms saņēmu, pārbaudīju bankas pārskatu viss ir samaksāts un neko parādā nevienam neesmu. Darbiniece nemākulīgi paskaidroja,ka parāds ir 1e par nezin ko! Nevienam neiesaku apmeklēt šo sporta zāli, jo pēc tam būs problēma pēc problēmas ar šo iestādi. Darbinieki katrs runā ko citu.Uzņēmumam Necienīgā formātā atsūtīta sms nepaskaidrojot, no kā ir izveidojies parāds un cik liela ir tā summa vienkārši atsūtot faktu un viss!

07.10.2019

I