www.sudzibas.lv Lemon Gym Slikts serviss

Lemon Gym - Slikts serviss

Tas būs vairāk par kluba politiku un vadības attieksmi pret padotajiem darbiniekiem un atbildību pret nepilngadīgajiem un studentiem. Ilgstoši ir novērots, ka klubu apmeklē nepilngadīgie un studenti (jaunieši) , kur uzvesties publiskā telpā nemāk vispār, nerunājot par loģisko domāšu, lai saprastu kur viņi atrodas un kāpēc. Ļoti žēl ka klubus var apmeklēt no 12 (my fitness) vai no 14 (lemon gym) gadu vecuma, jo atļauj normatīvie akti.. Problēma ir tā, ka klubs ir tik ļoti ieinteresēts pelnīt un kāst naudu no šiem nabaga bērniem, kuriem ar steigu ir nepieciešama trenera palīdzība, 30 gadu vecumā 70% būs traumas (trūces, saites bojātas utt) viņiem nav izpratnes par to, kā uzsākt trenēties. Šie bērni/jaunieši regulāri bojā inventāru, “draugu baros” ir vareni un lieto necenzētus vārdus, regulāri noģērbj savus t kreklus vai “tank” kreklus – tā ir publiska telpa. Nevis pludmale! Aprunājoties ar administrāciju – aizrādīt ir bezjēdzīgi, rakstīt aktus ir bezjēdzīgi, no vadības puses – neviens nav ieinteresēts! Nopietni? Vadībai ir pinīgi vienalga? Nākamajiem darba meklētājiem ieteiktu apdomāt vai šādā uzņēmumā strādāt!
Otrkārt…klubs ir pārbāzts ar bērniem/jauniešiem, kuri neprot uzvesties, citos klubos ir studentu/dienas/vakara utt abonementi, kas nosaka, to apmeklēt to var līdz plkst. 15: 00/16: 00 utt, lai visi varētu trenēties normālā režīmā, bet liekas aizķeršanās, jo sanāk tā – pārbāzts klubs, lai tiktu pie kāda trenažiera, tur sēž bērnu bariņš vai arī tāds indivīds, kas nemāk pat dalīties kamēr ir “pauze”, bet sēž uz Sola un spaida telefonu, lemon gym līguma taču rakstīts, ka nevar sēdēt uz Sola un neko nedarīt? !? ! Ne?
Kāpēc vecie klerki kas uz klubu iet jau gadiem, prot izmantot dvieli, lai to paklātu, bet bērniem tas netiek iemācīts? Lemonam ar steigu jāmaina sava vadības politika, vai jauna vadība kas ieviesis kārtību un parādīs savu toleranci

20.04.2023

Atbilde no Lemon Gym Support Pārstāvja atbilde 20.04.2023

Sveicināti!

Paldies par Jūsu viedokli!

Mēs saprotam, ka Jums ir neērtības, ka mūsu sporta klubā varētu būt par daudz bērnu, taču mēs velāmies uzsvērt, ka bērni var sportot pie mums no 14 gadiem. Pats jaunietis nevar nopirkt abonementu mūsu klubos. Pirms pusaudzis kļūst par Lemon Gym dalībnieku, viņa parstāvs - vecāks, paraksata atļauju, kas dot iespēju sportot mūsu klubos. Vecāks piekrīt, ka bērns sporto mūsu klubos patstavīgi bez darbinieka uzraudzības. Ja jaunietim ir nepieciešamība palīdzība trenēšanas procesā, tad ir iespēja sarunāt treniņu ar vienu no mūsu treneriem, šis ir atsevišķs pakalpojums, ko ikviens var izmantot.

Tajā skaitā katrs mūsu dalībnieks un arī jaunieši paraksta sporta kluba noteikumus, kurus ir jāievēro. Ja gadījumā kāds pārkapj kluba noteikumus, tad sporta kluba koordinātors ir tiesīgs izrakstīt klientam aktu par kluba noteikumu neievērošanu. Pēc 3 izrakstītiem aktiem klienta abonements tiek slēgts.

Mēs uzskatām, ka ir ļoti svarīgi, lai bērni sāktu saprast sporta nozīmi jau no agra vecuma. Sporta nodarbības var palīdzēt bērniem uzlabot fizisko veselību, attīstīt disciplīnu un uzkrāt vērtīgas sociālās prasmes. Tādējādi, mēs strādājam, lai nodrošinātu kluba apmeklējumu visiem, un mums ir atvērta pieeja dalībai visiem bērniem no 14 gadiem neatkarīgi no viņu pieredzes.

Visi mūsu klubi strādā 24/7, kas ļauj ikvienam izvēlēties sev piemēroto laiku sportošanai. Jums un arī citiem ir iespēja izvelēties laiku, kad ir mazāk cilvēku, lai būtu vairāk vietas un būtu vairāk brīva inventāra izmantošanai.

Ja pēc mūsu atbildes joprojām ir kādi jautājumi – lūdzam sazināties ar mums rakstot uz [email protected] vai zvanot uz 27275757 .

Paldies Jums par sapratni.

Papildināts OPS44665 20.04.2023

Interesanti kāpēc administrācija saka ka jūs nereaģēja uz šādam sūdzībām kuras apmeklētāji nodot administrācijai par esošajam problēmam, uzvedību utt.
Kad pajautā administrācijai ko lietas laba var darīt vadība - atbilde ir - viņi neko nedara!
Jā sportot ir labi! Bet vajag ievadīt šos bērnus pareizi sportā nevis ļaut sev darīt pāri izpildot vingrinājumus nepareizi, esiet viedāki par vecākiem kuri nenodrošina bērniem treneri. Iesakiet vecākiem runājiet ar vieniem! Iesaistiet treneris, ņemiet treneris praksē
Atnāciet uz sporta klubu paši un paskatieties kas notiek! Vai jūs savis bērnus bez trenera laisti sportot ja redzētu kas notiek realitāte!
Problēma nebūs atrisināta ja vadība neiesaistīsies. Rīkojiet konferences prieks iesācējiem?!

O

Good Intentions 20.04.2023

Pludmale nav publiska telpa?🤯

Good Intentions 20.04.2023

Visi biznesi ir tendēti uz naudu un attiecībā uz jauniešiem neko daudz nemainīs. Jaunieši atnesīs vairāk naudas pat laužot nekā tie daži, kuriem ir pretenzijas.

O OPS44665 20.04.2023

Protams, tas tak nepieder viņiem. Kāda audzināšana ar tādu attieksmi iet sabiedrībā. Ir jāmaina iekšējā politika, lai nelauztu, neuzvestos kā mērkaķi, spiest trenera pakalpojumus izmantot, lai iemācās savas veselības dēļ saudzēt šķības muguras, jo vecākiem acīmredzami ir tukša filma kas tur notiek. Te ir viss kopā kas rada kūlturšoku!

O OPS44665 19.05.2023

Īsuma par Lemon gym atlautību. (Vīriešu garderobe)
Turpretim sieviešu garderobes smēķē. Super klubs

O OPS44665 19.05.2023

Bilde arhīvam

I ingakr 14.02.2024

Sūdzība pamatota, piedevām berni kuriem ir savs bankas konts un smart id, var paši bez vecaku ziņas noslēgt līgumu ar Lemon Gym. Shema vienkārša nomaini dzimsanas gadu pieteikumu forma. Nupat pati atklaju nejāusi ka mans bērns tā arī ir izdarījis! Dokumenti nekur netiek parbaudīti.

L liepa33 16.08.2023

100% piekrītu.