www.sudzibas.lv Lemon Gym Slikts serviss

Lemon Gym - Slikts serviss

Šodien tika nozagtas botas, kamēr bērns trenējas zālē. Beidzot treniņu, dēls konstatēja ka no ģērbtuves ir nozagtas viņa ārā sporta apavi. Lūdza palīdzību zāles administratoram, bet administrators teica ka nevar palīdzēt jo nenes atbildību! Pat nemēģināja kaut kā iejusties situācijā un rast kaut kādu palīdzību.
Ļoti žēl ka tādā iestādē notiek tādas liets un darbinieki pat nemēģina palīdzēt.
Sanāk ka atnākot uz klubu jānēsā visas mantas līdzi savādāk var pēc tam iet uz mājām plikām.

28.03.2023

Atbilde no Lemon Gym Support Pārstāvja atbilde 28.03.2023

Sveicināti!
Mums ļoti žēl, ka Jums nācās saskarties ar šādu situāciju mūsu kluba.

Diemžēl, klubs nenes atbildību par atstātajām vai nozagtajām mantām.
Par to ir atrunāts kluba drošības noteikumos, 19. punktā.

''Sporta klubs nesniedz īpašuma pieskatīšanas pakalpojumus, bet tikai nodrošina Dalībniekiem iespēju atstāt līdzpaņemtās
mantas noteiktās vietās. Personīgās lietas Dalībnieki atstāj Sporta kluba garderobē un ģērbtuves skapīšos, kuri pēc mantu
atstāšanas, Dalībniekiem ir jāaizslēdz. Sporta kluba fitnesa zālē ir stingri aizliegts ienest sporta somas vai mugursomas, kā arī
šaujamieročus (tajā skaitā gāzes) vai aukstos ieročus. Sporta klubs neuzņemas atbildību par Dalībnieku ģērbtuvēs vai citās kluba
telpās atstātām lietām. Sporta klubs neuzņemas atbildību par Dalībnieku mantu nozaudēšanu un/vai sabojāšanu, izņemot
gadījumus, kad tas noticis Sporta kluba vainas dēļ. Dalībnieka Sporta klubā atstātās mantas tiek uzglabātas 7 kalendārās dienas
pēc to atrašanas, bet pēc tam tās tiek iznīcinātas. Atrastie dokumenti tiek nodoti policijai.''

Atvainojiet par sagādātajām neērtībām!

Atbilde no Lemon Gym Support Pārstāvja atbilde 29.03.2023

Vēlamies papildināt iepriekšējo atbildi:

Ģērbtuvēs mums nav kameras, diemžēl, mēs nevaram zināt kurš konkrēti ir paņēmis apavus. Šajā gadījumā mēs iesakām Jums vērsties policijā. Mēs sniegsim visu nepieciešamo informāciju policijai, kas tiks pieprasīta.

Protams arī atvainojamies par mūsu darbinieka atbildi - mēs obligāti izrunāsim šo gadījumu ar atbildīgo personu.

Patīkamu dienu!

O OPS44665 20.04.2023

Garderobes ir tik mazas un tā ir publiskā telpa kur jau defoltā skaidrs ka apavi jātur skapi ar slēdzeni!