www.sudzibas.lv Lemon Gym Slikts serviss

Lemon Gym - Slikts serviss

Šodien ar dēlu (17g. v.) ieradāmies, lai izmēģinātu bezmaksas nodarbību. Iepriekš bijām piereģistrējušies mājas lapā un sekojuši tur norādītajām instrukcijām, kas jāņem līdzi uz pirmo treniņu.
Pilnīgi nekur uzņēmuma mājas lapā nebija minēts, ka nepilngadīgām personām jāņem līdzi vecāks un dzimšanas apliecība vai vecākam - pase ar ierakstītiem bērniem tajā.
Piedāvājām administratorei komplektā ar savām Id kartēm uzrādīt manu goda ģimenes karti, uz kuras ir norādīts mans dēls.
Goda ģimenes karte ir Latvijas valsts izsniegts dokuments, kas apliecina daudzbērnu ģimenes statusu un konkrētas personas piederību tai.
Šāds risinājums nederēja. Piedāvāju autorizēties savā Latvija.lv kontā un parādīt viņai informāciju par maniem bērniem, kas ir uzkrāta Latvijas valsts reģistros. Tas arī nederēja.
Sarūgtināja gan tas, ka bijām veltīgi kavējuši savu laiku, gan administratores attieksme, kas vispār nebija vērsta uz situācijas risināšanu un klienta labsajūtu. Viņai pat neienāca prātā vismaz atvainoties, ka šādi ir sanācis un pateikt, ka viņai ir ļoti žēl par mūsu veltīgo nācienu un ka viņa mūs laipni gaidīs citu reizi ar visiem minētajiem dokumentiem. Pilnīgi nekā cita līdzvērtīgi cilvēciska no viņas puses. Ļoti bēdīgi, ka šāda ir liela uzņēmuma seja un pirmā saskarsme ar jaunu klientu.
Ieteikums lemon gym uzņēmumam -
1) lūdzu ievietojiet savā mājas lapā pie pirmreizējās reģistrēšanās un pirmreizējā apmeklējuma informācijas labi redzamu paziņojumu, kādi dokumenti ir jāņem līdzi nepilngadīgiem klientiem un kādi nosacījumi jāievēro.
2) izvērtējiet iespēju ļaut pierādīt radniecību arī ar citiem pieejamiem līdzekļiem - derīgai goda ģimenes kartei komplektā ar id kartēm noteikti būtu jābūt vienai no tādiem,
3) strādājiet ar saviem klientu apkalpotājiem - viņi ir jūsu uzņēmuma seja. Viņi ir tie, kuru dēļ klienti pieņem lēmumu būt ar jums vai turēties no jums pa gabalu. Attieksme ir būtiska!

27.12.2022