www.sudzibas.lv Lemon Gym Slikts serviss

Lemon Gym - Slikts serviss

Neelastīgi, ne pretimnākoši ar tuvredzīgu skatu nākotnē. Pēdējie 2 Covid gadi daudzos uzņēmumos ieviesuši daudz pozitīvas izmaiņas, daudzi ir kļuviši empātiskāki, elastīgāki un pretimnākoši, ņem vērā klienta situāciju, dzīves ritma / dzīves vietas izmaiņas, tomēr daudzi, tai skaitā Lemon Gym ir un paliks "burtu kalpi".. Diemžēl. Neiesaku ar viņiem "aprecēties", ja vien to neplānojat uz mūžu. Lai visiem laba Veselība un daudz enerģijas sportot draudzīgākā sporta klubā. :)

09.03.2022

Atbilde no Lemon Gym Support Pārstāvja atbilde 11.03.2022

Labdien! Ļoti žēl, ka Jums ir izveidojusies nepatīkama situācija ar Lemon Gym servisu. Mums rūp katrs klients, kas mums ir, tapēc lūdzu uzrakstiet mums uz [email protected] e-pastu ar Jūsu situāciju, kas izraisīja nepatīkamas emocijas. Mēs mēģināsim atrisināt to! Ar cieņu, Lemon Gym.