Lemon Gym - Обман

Касаемо спорт клуба lemon gym и несовершенно летних детей, родители 100 раз подумайте чтою одать туда ребенка, знакомая так же попалась.

Uzmanību!
Vecāki - esiet uzmanīgi - lemon gym slēdz līgumus ar nepilngadīgām personām, tad ja vēlas izbeigt līgumu - pasaka ka līgums ir izbeigts, toties pēc pāris mēnešiem jums atnāk atgādinājums par parāda piedziņu uz jūsu nepilngadīgā bērna vārda un izrādās ka līgums netika izbeigts! Neuzkrities uz šīs aferas, esiet uzmanīgi. Negribu taisīt antireklāmu, iespējams kādam paveicies vairāk ar šo uzņēmumu, toties mums un vēl daudziem tā nav. Parāds turpina augt, sazvanīt konkrēto filiāli nav iespējams un sergel uzņēmums tik zvana un brauc virsū ka jums ir pienākums apmaksāt pakalpojumu, kuru nemaz neesiet saņēmuši.
Uzsveru, tas ir tikai personīgs viedoklis bez mērķa aizskart vai ietekmēt.

09.10.2018

Компания получила уведомление об этой жалобе

K Kristiāns 10.10.2018

Es ari jau kuro menesi neapmkleju lemongym un te pekšņi uzrodas ka jamaksa parada piedzinejiem!Lasiet verigak ligumu!