www.sudzibas.lv Lemon Gym Neprofesionālie administratori, kluba darbība

Lemon Gym - Neprofesionālie administratori, kluba darbība

Pāris mēnešus atpakaļ pārrakstīju uz sevi gadu līgumu, kurš bija derīgs lidz 11 novembrim, ar visiem lokdauniem tam bija jābūt pagarinātam, bet sanāca ka līgums beidzas 30 datuma. Ok, vērsos pie administratores, kura man uzjautāja : jums līgumu uz menesi ? - ja; apmeklēsiet Imantu ? - nu bet protams. Noslēdzam līgumu, un izrādījās ka man pievienoja vienkāršo līgumu 1 zāle bez ūdens. Par ko arī nebija brīdināts. No administratores puses dēļ rindas aiz manis, nebija laiks izstāstīt starpības. Un ka es arī varētu zināt ar ko šis atšķiras ?

Vēl viens prikols. Draudzenei bija mēneša abonements, pēdējo reizi bija augusta. Nesen sāniema izzinu, ka pēc 3 dienām parāds aizies piedziņas kompānijai, wtf? Izrādījās, ka mēneša līgums ir aktīvs bez laika ierobežojumiem, tātad, ja pēc 30 dienām jūs ne apmeklēsiet klubu, tad jums jāraksta iesniegumu. Arī patika ka pirmais atgādinājums par kavēto maksājumu atnāca oktobra vidū, nevis septembra laika. Apmeklējam klubu, administrators neko nevarēja izdarīt, vēršamies caur e-pastu, dabūjam vnk standarti atbildi, ka lai izbeigt līgumu jums jāatmaksā viss. Bet cilvēks pēdējo reizi bija 3 augusta zāle…. Ka arī slēdzot līgumu neviens nebrīdina, ka pēc tam jāraksta kāds iesniegums lai apturēt līgumu.

Mēs rakstīsim iesniegumu PTAC, paldies Dievam ka ir paziņas juristi, tālāk iesim tiesa.

Papildināts Neveiksme 06.12.2021

+ pēc mēneša abonementa beiguma, aiziešu no lemon uz Gym Latvijā.

07.12.2021

N