www.sudzibas.lv Lemon Gym Nelikumīgas darbības

Lemon Gym - Nelikumīgas darbības

Pirms pāris dienām no mana konta Lemon Gym novilka ~17 eur, neskatoties uz to, ka klubs joprojām ir slēgts un abonements iesaldēts.
Zvanot un fb norādīto tālruni, meitene diemžēl nespēja paskaidrot, kāpēc tas tā noticis un lūdza uzraxtīt oficiālu iesniegumu ar parakstu un nosūtīt viņiem - to arī izdarīju: iesniegumā lūdzu paskaidrot, kāpēc no mana konta ir novilkta nauda un lūdzu lauzt līgumu bez soda sankcijām, jo klubs diemžēl nepilda savas saistības pret klientu (visi citi Lemon Gym ir atvērti, izņemot Ķengarags) . Saņēmu atbildi:
labdien! Visi ķengaraga abonementi ir bezmaksas iesaldēti līdz klubs tiks atvērts. Par priekšlaicīgu līguma laušanu tiks piemērots līgumsods.
Pajutāju viņiem vai viņi vispār ir izlasījuši manu iesniegumu, jo atbilde tads copy paste vien liekas.
Sekoja atbilde:
iesniegums tika izlasīts. Par laušanu tiks piemērots līgumsods, summa, kas jums tika noņemta no bankas, tiks pieskaitīta līgumsodam, vai arī to būs iespēja atgriezt, kad līgums tiks lauzts un būs samaksāts līgumsods. Kā jau minēju, pagaidām jūsu abonements ir bezmaksas iesaldēts līdz Ķengaraga klubs atvērsies.

neviena vārda jau atkal par to, kāpēc no mana konta nelikumīgi tika novilkta naudas.

Meitenei atbildēju, ka vēlos tomēr lauzt līgumu bez soda sankcijām, jo klubs ir ciet viņu personisku iemeslu dēļ. Uz ko saņēmu atbildi-citi klubi taču ir vaļā, lai apmeklēju tos.

Izrādās, tagad citi var izlemt, kuru klubu man apmeklēt... Es tiešām nemeklēju kašķi, bet Ķengaraga klubs man ir blakus mājai un to parasti apmeklēju pl.20 vakarā, kad vīrs ir atbraucis no darba un bērnu varu atstāt ar viņu.

Pēdējā vēstulē pajautāju, cik tad ir soda nauda-atbildes nav jau 4 dienas.

Sazinājos ar Ptac-par cik līgums tika slēgts konkrētā klubā-šobrīd klubs rīkojas ne likuma ietvaros.
Sazinājos arī ar savu banku par naudas novilkšanu, jo gandrīz nedēļas laikā tā nav atgriezta.

Vai tiešām klubs var rīkoties kā viņš vēlas?
Man šobrīd nav svarīgi tie 17 eur, bet gan tas, ka šobrīd notiekošais neiet nekādos rāmjos.
Tuvākajās dienās plānoju vērsties vēl citās instancēs-šoreiz jau principa pēc es to tā neatstāšu.

12.09.2021