www.sudzibas.lv Lemon Gym Nekompetenta trenere

Lemon Gym - Nekompetenta trenere

Neprofesionāla darbiniece, trenere vārdā Santa ČekavajaLemon gym Pļavnieki. Atnākot uz pirmajām treniņu nodarbībām neapmierināta ar faktu, ka treniņš no apmeklētāja puses nav izpildīts pēc standartiem un aizrādīts par dalībnieka atrašanās vietu priekšā. Pirmkārt, tās nav profesionālās nodarbības un katrs var atrasties kur vēlas zālē, sevišķi ja ir 30 cilvēki un brīvu vietu nav! Neprofesionāla uzvedība un diskriminācija pret kas atnāk pirmās reizes

08.06.2023

Atbilde no Lemon Gym Support Pārstāvja atbilde 08.06.2023

Sveicināti,

Pateicamies par Jūsu vēstuli un atsaucību. Mēs vēlamies izteikt līdzjūtību par Jūsu neapmierinātību un sūdzību attiecībā uz Jūsu pirmo grupu nodarbību mūsu klubā.

Mūsu mērķis ir sniegt augstas kvalitātes pakalpojumus un nodrošināt profesionālu un atsaucīgu personālu visiem mūsu klientiem.

Mēs esam apņēmušies nodrošināt labu klientu apkalpošanu un profesionālu pieeju grupu nodarbībām. Mūsu mērķis ir radīt pozitīvu pieredzi visiem klientiem, un mēs nožēlojam, ja Jūsu pieredze nebija tāda.
Mēs pārbaudīsim šo situāciju un veiksim visus nepieciešamos pasākumus, lai novērstu šādas problēmas nākotnē. Mūsu komanda apzinās nozīmi, ko katrs klients nes mūsu uzņēmumam, un mēs cieši strādāsim, lai uzlabotu mūsu pakalpojumu kvalitāti.

Lemon Gym Pļavnieki ir vieta, kur mēs vēlamies nodrošināt visiem klientiem pozitīvu un patīkamu treniņu pieredzi. Mēs novērtējam Jūsu atsaucību un uzticību mūsu klubam, un ceram, ka Jūs dosiet mums iespēju to pierādīt apmeklējot kādu citu nodarbību.

Paldies par Jūsu sapratni! Ja Jums ir jebkādi papildu jautājumi vai informācija, lūdzu, sazinieties ar mums rakstot uz [email protected] .

Ar cieņu,
Lemon Gym komanda