www.sudzibas.lv Lemon Gym Nekas nemainījās

Lemon Gym - Nekas nemainījās

Nopirku flex tarifu un gribu viņu iesaldēt uz nedēļu, jo mājaslapā viņiem uzrakstīts - flex tarifam iesaldēšana maksā 2 euro/nedēļā, ok man der. Uzrakstīju viņiem uz e-pastu uz ko man atbildēja - ar flex tarifu iesaldēt nedrīkst, tikai ar citiem tarifiem. Es viņiem paradīju mājaslapā uzrakstīts 2 euro / nedēļa uz to viņi atbildē ka tas ir kļūda un viņi to drīzumā izlabo. Tagad mājaslapā nekas nemainījās.
Tira krāpšana!

18.02.2020

P

N Noboby 18.02.2020

Kāpēc tad nedosies uz PTAC? Ja viņiem tas ir rakstīts, tad jāpilda.

Saivii 18.02.2020

Tev vinju kljuudas deelj noteikti nav jaamaksaa, taa kaa es gan nafig atceltu savu abonamentu no taa sharashkinu kanotra. Kaa taadam var buut uzticiiba,ja klientu ap**sh !

BondsBonds 18.02.2020

Kas līgumā rakstīts?

K Klients123456 04.03.2020

Man bija tieši tāpat! Piegāju pie administratora un palūdzu iesaldēt Flex. Samaksāju 2eiro un aizbraucu ceļojumā. Vēl pārprasīju, vai tiešām pagarinās uz ko saņēmu pozitīvu atbildi. Kad atgriezos, mans termiņš beidzās un nekādu iesaldēto nedēļu papildus nedabūju, jo redz viņiem sistēmā nekas nēesot ievadīts un neuzrādoties. Lieki piebilst, ka viena no administratorēm vēl pateica, ka šo jau nemaz nevarot laikam iesaldēt, tas nekas, ka jau ir samaksāts un rakstīts norādītajā tabulā. Milzīgs bardaks, administratori paši neko nesaprot.