www.sudzibas.lv Lemon Gym Mēneša maksa

Lemon Gym - Mēneša maksa

Labdien!
Vēlos sūdzību izteikt par Lemon Gym attieksmi pret klientiem maksājumu ziņā.
Lemon gym ir iespēja apmaksāt rēķinus caur internetbanku. Daudzi klienti izmanto šo iespēju, arī es.
Mana situācija ir mazliet citādāka, jo gada abonementu nepirku sev, bet draugam, līdz ar to, katru mēnesi 15.00 Eur es pārskaitu uz viņu kontu.

Pēdējā mēnesī (maijā) 07.05 es kā jau katru mēnesi apmaksāju rēķinu.
12.05 datumā es saņēmu divus ziņojumus, ka no mana konta tika noņemti kopā 30.00 eur (15.00x2) .
Šāda prakse līdz šim nebija, tas ir, man no konta netika noņemta maksa.

Es sazinājos ar Lemon Gym un viņi norādīja, ka līdz šim man esot nācis paziņojums par rēķina apmaksu un, ja es apstiprinu šo ziņojumu, tikai tad no mana konta tiek noņemta nauda, bet šajā gadījumā tā nebija un, lai to pierādītu, es nosūtīju bildi ar konta izrakstu, kurā ir redzmas šīs divas transakcijas (katra ar citu numuru) .
Ir pagājušas 7 dienas kopš pēdējās ziņas un es vēl aizvien neesmu saņēmusi ziņu.

Es ceru, ka Lemon Gym šo izlasīs un atbildēs!
Cieņā,
Zane

23.05.2019

Оккупант 23.05.2019

а вы думаете здесь они чаще появляются, чем в своей почте?

Z Zane Projuma 23.05.2019

Nē, bet vēlos pabrīdināt citus, ka pirms līguma parakstīšanas ir jāsaskaņo maksājuma veids un/vai atrast atbildīgo personu, kas šādos gadījumos spēs rast atbildi.

C critical thinker 23.05.2019

nekā nesapratu. tad nāk ziņojums, tad paziņojums, tad atkal ziņojums, kaut ko apstiprina, kaut ko ne... un uz kurieni nāca paziņojumi, uz kurieni ziņojumi?

Z Zane Projuma 23.05.2019

Kas šajā gadījumā nav, jo līgumā netika norādīts...

Оккупант 24.05.2019

тогда сделайте фото, где они вас надули.

Z Zane Projuma 24.05.2019

Atvainojiet par apjukumu. Ziņojums un paziņojums ir domāts kā vienas - bankas paziņojums. Pielikumā skatīt bildes ar manis veikto maksājumu 07.05 un “automātisko maksājumu” 12.05

Оккупант 24.05.2019

что вы дурите народ? у вас два абонемента на одну карточку.

Z Zane Projuma 24.05.2019

Es ļoti atvainojos, bet es nemānītu cilvēkus un lieki nerakstītu sūdzību ar savu pilno vārdu, ja tā nebūtu patiesa!
P.s. Man vēl aizvien neviens nav atbildējis uz e-pastu!

Оккупант 27.05.2019

пришлите фото вашей почты. вы нас дурите.

Z Zane Projuma 25.05.2019

Te, nu, bija jēga rakstīt komentāru un sūdzēties, ja cilvēki sāk apvainot. Es ļoti atvainojos, ka ierakstīju šeit sūdzību kā tādu un varu teikt tikai vienu - komentātoriem tiešām nav dzīves un ir īss prātiņš, ja tas ir viss, ko viņi spēj izdarīt, atrast rakstu, kurā ir kaut viena persona iekomentējusi, izliet savu žulti un meklēt nākamo upuri.
Un, ak, jā, labi vien ir, ka krievu valodā lasu un saprotu, bet žēl jūs, nelatviski rakstošos, ka manis rakstītais neaizsniegs dziļākos jūsu prāta nostūrus!
Lai jauka diena!