www.sudzibas.lv Lemon Gym Līgums cilvēku krāpšanai

Lemon Gym - Līgums cilvēku krāpšanai

Tāpat kā iepriekšējie komentātori noslēdzu beztermiņa līgumu ar maksu 39,99 EUR/mēnesī. Pārstājot stajgāt uz zāli meklēju kādu pogu līguma izbeigšanai vai kaut ko tādu, neatradu, padomāju ka ja jau es uz turieni neiešu rēķini tā patās vien nenāks, kad sagribēšu atsākt staigāt uz zāli, apmaksāšu rēķinu un iešu. Nekā nebij, atnāca rēķins ar parādu 78 euro tapāt vien. Uzzvanīju atbalsta centram, paskaidroju situāciju, lūdzu varbūt ir piedāvājumi kā varētu atrisināt šo situāciju. Piedāvāju samaksāt, bet lai tā būtu kā apmaksa turpmākiem mēnešiem, kur es varētu reāli staigāt nodarboties, bet ne maksāt par treniņiem uz kuriem es pat tuvu neesmu bijusi (to sistēmā arī var redzēt). Atbildi saņēmu nē, jāmaksā, neko viņi nepārcels, ja nemakšu, nodos parādu piedziņas specialistam. Un vēl, lai lauzt līgumu jāraksta uz e-pastu ziņu un arī pēc tās vēstules 30 dienu laikā viņi "tipa" līgumu nelauž un man atnāks vēl kaut kāds mistisks rēķiņs. Kopā ap 100 euro būs izmesti. Nedomāju ka trāpīšu tādā situācijā, 100 reizes padomajiet pirms slēdziet līgumu.

13.06.2023

Atbilde no Lemon Gym Support Pārstāvja atbilde 26.06.2023

Labdien!
Man ir ļoti žēl, ka Jums nācies saskarties ar šādu situāciju.

Vēlos Jums paskaidrot, par mūsu pieejamajiem abonementiem.
Mums ir divu veidu līgumi, beztermiņa un ar minimālo termiņu (12 mēn). Neviens no šiem ligumiem, neparedz sporotošanu tikai uz vienu mēnesi, nebrīdinot par nākamo!

Ja Jūs skaidri zināt, ka pēc mēneša vairs neieradīsieties uz sporta klubu – lūgums, rakstiski par to ziņot.
Ja abonements ir jau sākotnēji paredzēts tikai uz vienu mēnesi, tad administrators Jums pat nepiedāvā parakstīt līgumu, taču uzreiz pieprasa izveidot līguma laušanas iesniegumu, kas paredz, ka Jūsu līgums būs aktīvs tikai vienu mēnesi un Jūs par to norādījāt uzreiz.

Tas beztermiņa līgums, kuru pārtraucot Jums nepieprasām atmaksāt piešķirtās atlaides, kā tas ir ar gada līgumiem. Tomēr ir jāziņo mums vismaz 30 dienas iepriekš, saskaņā ar jūsu līguma punktu 6.3.2.
‘’6.3.2. Izvēloties līgumu bez minimālā darbības laika, Klients Līgumu ar Pakalpojumu sniedzēju var izbeigt brīdinot Pakalpojumu sniedzēju ne vēlāk kā 30 (trīsdesmit) dienas pirms Klienta vēstulē norādītā Līguma izbeigšanas datuma.’’

Šajā gadījumā, nepieciešams līguma laušanas iesniegums, arī formējot beztermiņa līgumu.
Mūsu mājaslapā, sadaļā “Cenas” un līguma pirmajā lapā ‘’Īpašajos nosacījumos’’ ir norādīts, ka klientam rakstiski ir jāziņo par vēlmi pārtraukt beztermiņa dalību!

Ja Jums ir palicis kāds neatbildēts jautājums, droši gaidīsim Jūsu zvanu uz numuru +371 27 27 57 57, vai gaidīsim Jūsu vēstuli uz [email protected]

M Maijarita 13.06.2023

Ja tas ir premium flex, tad no tā var izstāties mēnesi iepriekš uzrakstot iesniegumu.

R runatigais latvietis 13.06.2023

vispāŗ nesaprotu, par ko ir kipiš? :D tas ir LĪGUMĀ ierakstīts. Ir noslēgts līgums, nevis paņemts vnk abonaments bez saistībām. Beztermiņa līgums paredz, ka var atteikties no tā, mēnesi iepriekš brīdinot par to rakstiski. Vai tad līgumu neizlasīji, pirms parakstīji?

B Bez_vārds 13.06.2023

Manuprāt, kundzīte principiāli grib kasīties.

J Jevgenij 31.08.2023

Iepriekš esmu apmeklējusi 4 sporta zāles, nevienā no tām nebija nosacījumu, ka jāmaksā par mēnesi, uz kuru netaisies iet.

Es zinu daudz cilvēku, kuri, izejot no Lemon Jim, TIKAI TAD uzzināja, ka jāmaksā par nākamo mēnesi, kurā viņi pat nebūs valstī.