www.sudzibas.lv Lemon Gym Lemon gym admnistrācija

Lemon Gym - Lemon gym admnistrācija

Vēlos izteikt sūdzību par nekompetentajiem darbiniekiem Akropoles Lemon gym. Biju zvanījusi vairākas reizes, neviens no administratoriem necēla klausuli, lai gan ir teikts, ka atzvanīs, es gribēju saprast, kā ir izveidojies parāds, lai to varētu apmaksāt. Rakstīju ē-pastu, uz kuru neviens atbildēja, tikai pēc atkārtota atgādinājuma par sevi, man tika atbildēts, ka man ir parāds un jāsamaksā nauda un punkts. Ne uz vienu no maniem jautājumiem netika atbildēts. Ierados akropoles klubā pagāšnedēļ pirmdien vai otrdien, jau neatceros ap plkst 11 (speciāli ņēmu pusdienu pārtraukumu) tur mani sagaidīja neapmierināta administratore, kura man neko jēdzīgu tā arī neatbildēja. Attieksme bija tik novājoša, bija jūtama vienaldzība un maksimāla ieinteresētība. Ļoti nepatīkamā noskaņojumā es izgāju no šī kluba, šādu darbinieku dēļ, atgriezties negribas. Fui, uzrakstīju Ptac un gaidu, kad cilvēcīgi tiks izskaidrota šī situācija nevis es tiktu tramdīta.

30.11.2021

Atbilde no Lemon Gym Support Pārstāvja atbilde 02.12.2021

Mēs atvainojamies par to, ka lielā pieprasījumu skaita dēļ administrācija nevarēja ātri atbildēt uz jūsu jautājumiem. Kā arī mēs noteikti apspriedīsim šo situāciju ar musu administrācijas darbiniekiem.

B