www.sudzibas.lv Lemon Gym Krāpšanās

Lemon Gym - Krāpšanās

Aboneju. Man rafas veselbas problēma. Netika apmeklēta zāle ne reizi. Man piestadija reķinu no abonomesanas laiku un piestadija reķinu par atteikšanās no abonomentu un udeni kuru nelietoju. Ļoti slikta atieksme pret šādām situācijām. Ietektu but uzmanigiem.

04.04.2024

Atbilde no Lemon Gym Support Pārstāvja atbilde 04.04.2024

Sveicināti!

Pateicamies par Jūsu atsauksmi. Mēs vēlamies piedāvāt profesionālu un precīzu atbildi uz Jūsu sūdzību.

Jūs noformējāt abonementu, kas darbojas līdz brīdim, kamēr klients painformē rakstiski klubā uz vietas, e-pastā vai zvanot uz numuru 27275757 par līguma pārtraukšanu.
Iesniegumu, diemžēl, mēs no Jums iepriekš nesaņēmām, līdz ar to abonements bija aktīvs un neviens Jums neaizliedza izmantot pakalpojumus, kurus mēs Jums piedāvājām.
Klienti maksā par abonementu jeb par iespēju izmantot pakalpojumu, ko mēs piedāvājam, nevis par apmeklējuma reizēm, jo mūsu abonementi ļauj apmeklēt klubus neierobežotu laiku un reizes skaitu. Klients var nākt cik viņš grib vai nenākt vispār līguma darbības laikā - tomēr mēneša maksu ir jāmaksā. Pēc šī principa strādā gandrīz vai visi sporta klubi pasaulē.

Mēs varam bezmaksas iesaldēt klienta abonementu ņemot vērā ārsta zīmē norādīto periodu, un pēc tam klients var atgriezties atpakaļ klubā un turpināt sportot ar esošo abonementu. Kā arī, līgumu varam lauzt bez atlaižu atmaksas un negaidīt 14 dienas, tikai, ja klientam ir kāda no kritiskam slimībām, kas atrodas mūsu slimību sarakstā (šis saraksts ir redzams arī Jūsu līgumā).

Slimību saraksts:
• Adisona slimība;
• AIDS;
• Aklums;
• Alcheimera slimība;
• Aortas aneirisma;
• Aortas ķirurģija;
• Ankilozējošais spondilīts;
• Ekstremitāšu vai to funkciju zaudēšana;
• Smadzeņu aneirisma;
• Smadzeņu un muguras smadzeņu labdabīgi audzēji;
• 1 tipa cukura diabēts;
• Nieru mazspēja;
• Multiplā skleroze;
• Koma;
• Miokarda infarkts;
• Invaliditāte, pilnīgs un pastāvīgs darbspēju zaudējums;
• Parkinsona slimība;
• Ļaundabīgs audzējs;
• Muskuļu distrofija;
• Reimatoīdais artrīts;
• Sistēmiska sarkanā vilkēde;
• Insults;
• Smagas galvas traumas;
• Sirds vārstuļa maiņa vai funkcijas atjaunošana;
• Trausla kaula sindroms;
• Trešās pakāpes apdegumi;
• Koronāro artēriju šuntēšanas operācija;
• Iekšējo orgānu transplantācija;
• Vīrusu encefalīts

Ja Jums ir palicis kāds neatbildēts jautājums, droši gaidīsim Jūsu zvanu uz numuru +371 27 27 57 57, vai Jūsu vēstuli uz [email protected]

D