www.sudzibas.lv Lemon Gym Krāpšana un slikts serviss

Lemon Gym - Krāpšana un slikts serviss

Pirmā problemātiskā situācija radās jau Oktobrī, kad saņēma ziņu par to, ka esot parāds un draudēja ar parādu piedzinējiem. Augusta mēnesis bija iesaldēts un tika saņemts apstiprinājuma e - pasts, bet maksājums par šo mēnesi vienalga tiek pieprasīts un uzskatīts par parādu. Tā situācija tika atrisināta pēc ilgām sarunām ar Lemon gym pārstāvjiem, tika samaksāts par visiem atlikušajiem mēnešiem, lai ar to vairs nebūtu problēmu un tika uzrakstīts iesniegums par līguma neturpināšanu.
Tagad februārī atkal dabū ziņu par to, ka ir parāds. Sazinoties ar Lemon gym akropole vienīgais, ko spēj pateikt ir tas, ka redz parādu, to atkārto vairākas reizes, nepaskaidrojot, kā tas tur var būt, ja visi Mēneši tika samaksāti un līgumsaistības ir beigušās. Nekāda cita informācija, kas palīdzētu risināt situāciju no viņu puses netika sniegta. Esmu ļoti apbēdināta par šīm situācijām, jo sporta zāli patika iet, bet šādi turpināt nespēju.

E

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes