www.sudzibas.lv Lemon Gym Krāpšana. Slikts serviss

Lemon Gym - Krāpšana. Slikts serviss

Noslēdzu līgumu uz 12 mēnešiem. Redzu aplikācijā ka abonements beigsies 15. Maijā un līdz šim datumam arī plānoju tikai iet. Pēc šī datuma vecais abonements beidzas un lemon paši pieraksta mani jaunām abonementam ko nevēlējos. Pats labākais ka tas dārgāks par veco un ar daudz mazāk pakalpojumiem.
Lemon Saka ka šī ir standarta prakse un atteikšanās maksās 2 mēnešu maksa. Šarlatāni.

Neskaitot to zāle ir vienmēr pilna, netīra. Svari izmētāti pa zemi. Cilvēki slubāki par akmeni.

22.05.2023

Atbilde no Lemon Gym Support Pārstāvja atbilde 22.05.2023

Sveicināti, Robert!

Pateicamies par Jūsu saziņu un izsakām nožēlu, ka Jums ir radušās šaubas par mūsu sniegto pakalpojumu. Mēs vēlamies piedāvāt profesionālu un precīzu atbildi uz Jūsu sūdzību.

Pēc Jūsu norādījumiem, mēs vēlamies paskaidrot Jūsu līguma darbības noteikumus. Jūsu līgums ir noslēgts ar minimālo izmantošanas termiņu, kas ir noteikts uz konkrētu laika periodu, parasti uz 12 mēnešiem. Šajā periodā Jums ir piešķirta cena ar atlaidi. Tomēr, pēc atlaides perioda beigām, līguma nosacījumi paredz, ka stājas spēkā standarta cena, kas tika piedāvāta līguma noslēgšanas brīdī.

Mēs vēlamies norādīt, ka Jūsu līguma pirmajā lapā ir skaidri minēts šāds nosacījums:

"Ja Klients līdz Minimālā pakalpojumu izmantošanas termiņa beigām nav rakstiski informējis par abonementa (līguma) izbeigšanu, Līgums tiek pagarināts automātiski un ir spēkā uz nenoteiktu laiku. Vairāk informācijas skat. Vispārīgo līguma noteikumu 6. sadaļā (tostarp par Pakalpojuma sniedzēja tiesībām grozīt Pakalpojumu sniegšanas un (vai) Līguma izpildes nosacījumus)."

Turklāt, atbilstoši līguma punktam 6.3.1., līguma izbeigšanas gadījumā Jums ir jāinformē mūsu uzņēmums ne vēlāk kā 14 dienas pirms izbeigšanas datuma:

"6.3.1. Izvēloties līgumu ar 9 vai 12 mēnešus minimālo darbības termiņu, Klients Līgumu ar Pakalpojumu sniedzēju var izbeigt brīdinot Pakalpojumu sniedzēju ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienas pirms Klienta vēstulē norādītā Līguma izbeigšanas datuma."

Saskaņā ar šiem noteikumiem, Jums bija iespēja izbeigt līgumu, ja Jūs nevēlējāties pagarināt to uz beztermiņa periodu. Jums vien vienkārši bija jāinformē mūs par Jūsu vēlmi.

Ja Jums ir palicis kāds neatbildēts jautājums, droši gaidīsim Jūsu zvanu uz numuru +371 27 27 57 57, vai Jūsu vēstuli uz [email protected]

T taisnibascinitajs3 23.05.2023

"Cilvēki slubāki par akmeni" - Tas izskaidro, kāpēc tur gājāt veselu gadu.

L liepa33 16.08.2023

Identiska pieredze. Esmu Juglas centrā sportojusi kopš Atlētikas laikiem, un attiecīgi iepazinusi vairākus sporta klubus. Ar citrona klubu diemžēl visbēdīgākā pieredze - sākot ar līgumu politiku, beidzot ar ilgstoši nesalabotiem trenažieriem un elementāru tīrību.