www.sudzibas.lv Lemon Gym Krāpšana, līguma saistību neievērošana

Lemon Gym - Krāpšana, līguma saistību neievērošana

Ievadam.
2019. Gada novembrī noslēdzu līgumu ar lemongym - minimālais termiņš 12 Mēneši.
Tagad pienācis brīdis, kad šīs saistības vēlos izbeigt un ar šādu vēlmi arī vēršos pie lemon gym.
Ņemot vēra covid situāciju un to, ka pakalpojums tika apturēts uz 3 mēnešiem, nezināmu iemeslu dēļ, tas bonusā nāca ar automātisku līguma pagarinājumu. Līguma gan atrunāts, ka tiesības uz līguma pagarināšanu ir tikai pakalpojuma ņēmējam (šajā situācijā man) par ko arī rakstiski norādu lemongym administratorei ar kuru saziņa notiek e-pastā.
Notiek draudi ar līgumsodu, dažādu līguma punktu pārkopēšana uz epasta ziņām, protams, tādām kam ar manu lugumu izbeigt saistības nav nekāda sakara. Visu laiku tiek uztvertas ziņas, ka pakalpojuma sniedzējam ir tiesības apturēt pakalpojuma pieejamību, kas tik tiešām ir atrunāts līgumā, taču joprojām tiek ignorēts mans lūgums līguma saistības izbeigt.
Komunikācija notiek jau ļoti ilgi un mans lūgums joprojām tiek ignorēts.

Atzīšu, ka man pirmo reizi mūžā ir tik negatīva pieredze ar kādu no pakalpojuma sniedzējiem.
Aicinu visus kārtīgi iepazīties ar līguma nosacījumiem un pastāvēt uz savām tiesībām, ar kurām Lemongym ļoti daudz manipulē un mēģina jūs pārliecināt par pretējo, protams, bez pamatotiem punktiem.
Ka jau minēju, tiesības pagarināt līgumu ir tikai un vienīgi pakalpojuma ņēmējam, ko administrācija ignorē un izliekas neredzam. Nemitīgi atkārto par to, ka pakalpojuma sniedzējam ir tiesības apturēt un ierobežot apmeklējumu, vēl joprojām ignorējot to, ka ierobežošana nedod tiesības līgumu pagarināt automātiski, bez manas piekrišanas un kur nu vēl runāt par parakstu, kas pa visam noteikti uz līguma, kas spēkā līdz februārim noteikti nav, jo tādu pat neesmu redzējusi.

20.10.2020