Lemon Gym - Krāpšana

Tāda pati situācija ka visiem zemāk minētiem cilvēkiem. Gada super abonements, nevaru tikt vaļā no tā un izbeigt, jo viņi paši iesalda abonementu, kad ir parāds un paši to atjauno/pagarina kad rēķins ir apmaksāts. Cenšos sarunāt lai samaksāt to parādu un izbeigt, man Saka nē, tas tiks pagarināts. Tā mūžīgi var staigāt pa riņķi un nesaņemt iespēju izbeigt šo abonementu... Iesaku vērsties uz Ptac (patērētāju aizsardzības centram) , lai saņemt palīdzību, jo es uzskatu ka tā ir informācijas slēpšana no klienta. Jo visu svarīgāko un izdevīgāko par datumiem viņi tev pasaka un tā informācija ir atspoguļota jūsu mans. Lemon gym profilā, bet to kas rakstīts ar maziem burtiem, protams Saka lasiet līgumā kurš jums bija nosūtīs gadu atpakaļ. :) kaut kā tā, esiet uzmanīgi.

29.11.2023

Atbilde no Lemon Gym Support Pārstāvja atbilde 29.11.2023

Sveicināti!

Paldies par Jūsu viedokli!
Vēlāmies gan Jums, gan arī pārējiem šī portāla apmeklētajiem izskaidrot svarīgu informāciju, ko vienmēr ir jāņem vērā iegādājoties abonementu.

Lemon Gym ir pieejami 2 veidu abonementi – ar atlaidi un bez. Ja vēlāties mazāko cenu – tad ir jāizvēlas abonementu ar minimālo izmantošanas termiņu, mēs dodam atlaidi un ja abonements tiks izmantots visu min. izmantošanas termiņu laikā – tad ir iespēja ietaupīt summu no 84 līdz 120 EUR gada laikā. Šis variants ir ļoti izdevīgs, ja ir zināms, ka ir vēlme sportot visus 12 mēnešus. Iespējama arī lielāka kopējā atlaide, viss ir atkarīgs no tā vai abonements ir iegādāts akcijas laikā vai nē.
Tomēr, ir arī iespēja iegādāties arī beztermiņa abonementu par standarta mēneša maksu, kur nav jāatmaksā saņemtā atlaide un arī šādi abonementi pēc parāda apmaksas netiks reaktivizēti, jo ir bez minimālā izmantošanas termiņa.

Droši ziņojam, ka visi mūsu līguma nosacījumi Jums ir pieejami pirms līguma noslēgšanas gan mājaslapā, gan pašapkalpošanās datorā, gan arī klubā. Pēc rakstīta, Jūs izvēlējaties tieši abonementu ar minimālo izmantošanas termiņu 12 mēn. un sakarā ar to, ka netika apmaksātas visas 365 dienas abonementa dienas – Jūsu abonements pēc parāda apmaksas tika aktivizēts. Līguma laušanas gadījumā (ja nav beidzies minimālais termiņš) ir jāatmaksā piešķirtā atlaide.
Visa galvenā informācija ir līguma pirmajā lapā: piešķirtā atlaide līguma laušanai, termiņi, ikmēneša maksa un līguma laušanas izmaksas.

Pēc abonementa atjaunošanas mēs nosūtījām Jums informatīvu e-pastu uz Jūsu reģistrēto e-pasta adresi, ka Jūsu abonements ir atjaunīnāts un gatavs izmantošanai, jo līgumam vēl nebija beidzies minimalais izmantošanas termiņš. Šajā e-pastā piedāvājām turpināt sportot vai vēl 2 variantus: ja neplānojat nodarboties ar sportu – nodot atlikušās līguma saistības citai personai par 5 eiro vai atcelt abonementu atbilstoši Jūsu līguma nosacījumiem.

Pirms atlaide beigsies, katram klientam ir iespēja informēt mūs vismaz 14 dienas iepriekš, lai izbeigtu abonementu un tad formēt atkal gada abonementu ar jauno atlaidi, vai arī izbeigt līgumu pavisam.

Mēs vienmēr lūdzam katru klientu pirms abonementa iegādes – iepazīties ar abonementa nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu WEB lapā lemongym.lv .

Žēl, ka ir nepatīkama pieredze ar mums sakarā ar to, ka Jūs neizlasījāt līguma nosacījumus pirms pieņemat lēmumu neturpināt sportot.

Ja pēc mūsu atbildes joprojām ir kādi jautājumi – lūdzam sazināties ar mums rakstot uz [email protected] vai zvanot uz 27275757.