Lemon Gym - Krāpšana

Nožēlojams krāpšanas uzņēmums. Klients paņem beztermiņa apmeklējumu, atceļ to un pēc tam tāpat jāmaksā, visi kokantorī izliekas, itkā nekas nebūtu noticis, kadkas zvana kompānijai liek nost un neatbild uz jautājumiem. Ja vēlaties izvairīties no nepatīkamas pieredzes iesaku ar šo kantori nekad nesadarboties.

24.08.2023

Atbilde no Lemon Gym Support Pārstāvja atbilde 25.08.2023

Sveicināti!

Mums ir ļoti žēl, ka Jums nācies saskarties ar šādu situāciju.

Vēlāmies Jums paskaidrot, par mūsu pieejamajiem abonementiem.
Mums ir divu veidu līgumi, beztermiņa un ar minimālo termiņu (12 mēn). Katru līgumu ir jālauž rakstiski informējot mūs par to.

Ja Jūs skaidri zināt, ka vairs neieradīsieties uz sporta klubu – lūgums, rakstiski par to ziņot.

Tas beztermiņa līgums, kuru pārtraucot Jums nepieprasām atmaksāt piešķirtās atlaides, kā tas ir ar gada līgumiem. Tomēr ir jāziņo mums vismaz 30 dienas iepriekš, saskaņā ar jūsu līguma punktu 6.3.3.
"6.3.3. Izvēloties līgumu bez Minimālā darbības perioda, jeb beztermiņa, Klients Līgumu ar Pakalpojumu sniedzēju var izbeigt brīdinot Pakalpojumu sniedzēju ne vēlāk kā 30 (trīsdesmit) dienas pirms Klienta vēstulē norādītā Līguma izbeigšanas datuma."

Šajā gadījumā, nepieciešams līguma laušanas iesniegums, arī formējot beztermiņa līgumu.
Mūsu mājaslapā, sadaļā “Cenas” un līguma pirmajā lapā ‘’Īpašajos nosacījumos’’ ir norādīts, ka klientam rakstiski ir jāziņo par vēlmi pārtraukt beztermiņa dalību! Kā arī katram klientam pēc līguma noformēšanas uz e-pastu atnāk galvenā informācija par jauno abonementu kopā ar līgumu. Informācija laušanas nosacījumiem bija norādīta gan pašā e-pastā, gan līgumā. Kad klientam, kurš ir noformējis beztermiņa abonementu, pirmais mēnesis iet uz beigām, mēs sūtam e-pastu ar atgādinājumu par to, ka līgums tiek pagarināts un tajā pašā e-pastā informējām kā var atteikties no pakalpojuma.

Ja Jums ir palicis kāds neatbildēts jautājums, droši gaidīsim Jūsu zvanu uz numuru +371 27 27 57 57, vai gaidīsim Jūsu vēstuli uz [email protected]

VSR 26.08.2023

Pie viņiem tik un tā klientu maz. :D Pēc visām sūdzībām. Cik nebraucu garām Ķengaraga filiālei, vienmēr tikai pāris cilvēkus pa logu redzu. :D

J Jevgenij 31.08.2023

Также проблема. Взял на месяц абонемент, через месяц уезжаю из страны. Отключаю абонимент : мне говорят : вы должны за следущий месяц тоже заплатить. Типо такие у них условия

О которых НИКТО не предупреждал.