Lemon Gym - Krāpšana

Lai nopirktu abonementu, tas ir jāiegādājas uz vietas, internetā priekšlaicīgi to izdarīt nav iespējams. Ok, braucu uz vietas. Pirms manis priekšā bija vēl vīrietis, kas arī cik noprotu iegādājās sev abonementu, kas nozīmē, ka ir mazliet jāuzgaida, jo darbojas tikai viena pašapkalpošanās kase. Neviena apkalpojošā personāla uz vietas nav, tikai pašapkalpošanās, zvanot pie zvaniņa ar cerību pie palīdzības, var nogaidīt 10min un tā arī nevienu nesagaidīt. Gribi vai negribi, bet nāksies tikt vien pašam galā. Kamēr visu patstāvīgi izdarīt, savadīt savus datus, kartes nr. Paroles, tam aiziet ilgs laiks. Tikai iegādājoties abonementu un izejot cauri reģistrācijas zonai, tikai tad vari reģistrēt savu auto. Ok, to arī izdaru. Pēc treniņa atnākot līdz savai mašīnai, esmu saņēmis 30€ sodu, jo redz parkoties var tikai lemon gym apmeklētāji. Sazvanu lemon gym, Saka ka viss būs kārtībā, pie viņiem ir reģistrēts, ka esmu apmeklējis šajā laikā gym, un sodu atcels. Nezinu, vai vaina ir tajā reģistrācijas automātā, ka nav nostrādājis kā vajaga, vai kur citur, bet tāda sajūta, ka tas tiek darīts speciāli. Kamerās skatās, un izmanto to, kad cilvēks ir noparkojies, stāv Rindā, iegādājas abonementu, pa to laiku padot ziņu, lai uzliek sodu. Sava veida bizness ar kompāniju, kas šos sodus liek. Ja ne tā, tad automašīnas reģistrācija displejs, būtu pieejams jau uzreiz ieejot iekšā pa durvīm, nevis izejot cauri vismam šim. Vienvārdsakot viens apmeklējums izmaksāja kopā 40€ (9.99 par pašu apmeklējumu + mašīnas autostāvvieta 30€) . Vēlējos noslēgt ilgermiņa līgumu šeit, bet noteikti atturēšos, jo nu druku pa sālīti par mašīnas parkingu maksāt, kam vispār būtu jābūt kā apmeklētājam - bezmaksas.

04.05.2023

Atbilde no Lemon Gym Support Pārstāvja atbilde 05.05.2023

Sveicināti,

Pateicamies par Jūsu ziņojumu attiecībā uz Jūsu situāciju. Vēlamies paskaidrot, ka 3 dienu abonements nav optimāls risinājums, jo tas prasa Jums katru reizi, kad apmeklējat klubu, tērēt laiku, lai to noformētu. Vēlamies uzsvērt, ka visus citus abonementus var iegādāties mūsu mājaslapā vai zvanot uz mūsu zvanu centru pa tālruni 27275757.

Mūsu cenas un abonementi ir ļoti pieejami un var tikt iegādāti ērti un viegli mājaslapā vai zvanot uz mūsu zvanu centru. Lai palīdzētu Jums ātri iegādāties dalību, mēs iesakām sazināties ar mums, lai izvēlētos piemērotu abonementu, kas atbilst Jūsu vajadzībām. Kā arī Jūs varat ierasties klubā administrācijas darba laikā, kas ir no 13:00 līdz 20:00 – un noformēt visu pie personāla, vai steidzamības gadījumā Jūs varat piezvanīt uz zvanu centru, lai noformētu 3 dienu abonementu. Lūdzu, pievērsiet uzmanību, darba laikam kas norādīts pie kluba ieejas. Citypark, kas apkalpo šo stāvvietu, ir trešā pakalpojumu sniedzēju puse, mēs nevaram noteikt viņiem, neizrakstīt sodu, kamēr Jūs apkalpojaties. Kā arī, lieki piebilst, ka stāvvietas kompānija, nevar skatīties kamerās mūsu klubos un izsekot mūsu klientus – jo tas ir datu aizsardzību pārkāpums.
Ja automašīnas reģistrācijas dators būtu pirms ieejas klubā, tad Jums būtu nepatīkami, ka nāktu cilvēki, kas nav Lemon Gym klienti un liktu savu mašīnu Jums domātā stāvvietā. Tad sekotu nākamā situācija, Jūs būtu neapmierināts par to ka Jums, kā Lemon Gym klientam pienākas bezmaksas stāvvieta, taču Jūs to nevarat izmantot jo viss jau ir aizņemts.

Mēs nepiedāvājam klientiem atcelt mašīnas stāvvietas sodu, viss ko mēs izsniedzam ir apmeklējumu saraksts, kurā ir norādīts, ka Jūs noteiktajā laikā un dienā bijāt konkrētajā klubā – kas savukārt palīdz anulēt sodu.

Ja Jums ir nepieciešamā kāda palīdzība, tad droši sazinieties, [email protected] vai 27275757.

Cik ilgi cilvēki vēl uzķersies uz šo šarašku un pēc tam rakstīs sūdzības?

L liepa33 16.08.2023

Piekrītu! Administrācijas faktiski nav.