Lemon Gym - Krāpšana

Neiesaku nevienam šo kantori. Uztaisījām ar šo uzņēmumu gadu līgumu. Gāju uz to sporta zāli mēnesi un treneru nekompetences uz zāles aizņemtības dēļ vairāk negāju bet līgumu līdz galam maksājis ar savu apdrošināšanas polisi. Pēdējā līguma diena noskaidroju no savas apdrošināšanas kompānijas vai viss cik viņi gribēja ir samaksāts, atbilde bija ja, atnāku uz Lemon Gym akropole uzzināt vai viss ir kārtība, līguma beigas viņš ir lauzts un vai nav parādu, teica ka vis ir kārtība: līgums ir lauzts un parādu nav. Bet pēc pusotra mēnesi atnāk izziņa ka man ir parāds un ja nesamaksāšu 3 dienu laika viņi to nodos parādu piedziņai. Zvanot uz lemon gym ar jautājumu no kurienes rodas parāds, atbilde - nezinām, tas parādās sistēma. Drošības pēc piezvanīju apdrošināšanas kompānijai viņi atsūtīja man visus dokumentus ka viss ir samaksāts.

07.03.2023

Atbilde no Lemon Gym Support Pārstāvja atbilde 08.03.2023

Sveiks, Vitālij!
Paldies par Jūsu sūdzību un e-pastu.

Mes saņēmām Jūus situācijas aprakstu, esam arī atbildējuši uz Jūsu e-pastu, kā radās apmaksas iztrūkums.

Lūdzu, sniedziet mums atbildi, pēc iespējas ātrāk, lai mēs varētu atrisināt šo situāciju līdz galam.

Papildināts Vitālijs Peculevičs 08.03.2023

Atbildējuši uz e-pastu bet nav paskaidrojuši ka parādās maksājuma iztrūkums.

Atbilde no Lemon Gym Support Pārstāvja atbilde 20.04.2023

Redzam, ka apmaksa tika veikta!
Sakiet, lūdzu, vai e-pastā izsūtītais maksājumu saraksts pierādīja iztrūktošo summu?