Lemon Gym - Krāpšana

2020. gadā tika noslēgts līgums, gada abonements par LemonGym. Tika apmaksāti un izmantoti aptuveni 3-4 mēneši, kad uznāca COVID ierobežojumi, par kuriem man piestādīja rēķinus, lai gan viņu pakalpojumus ierobežojumu dēļ nevarēja izmantot. Sazvanīt viņus protams nevarēja. Un uz e-pastiem nesaņēmu atbildes. Pēc kāda laika, kad šos maksājumus nebiju veikusi, jo neuzskatu, ka man ir jāapmaksā periods, pa kuru es nevarēju izmantot zāli, bija saziņa ar LemonGym teika pārstāvi, kurš nemācēja neko izskaidrot, aizbildinoties, ka strādā tur tikai 3 dienas, kad jautāju kādu, kas tur strādā ilgāk, ir zinošāks vai kādu no vadības, protams, saņēmu atbildi, ka tāda cilvēka nav. Ar laiku no viņa puses šis maksājums aptuveni 40 eiro tika nodots parādu piedziņai. Pagājis ilgs laiks, saņēmu rēķinu un piedzinējiem apmaksāju šogad šo summu, lai miers. Tagad pēc gandrīz jau 3 gadiem, uzraodas LemonGym ar vēstuli, ka mans līgums turpinās utt.. uz ko es atbildu, ka nevēlos ar viņiem vairs nekādas saistības, neuzskatu, ka ir pareizi pieprasīt viņiem no manis šo summu. Un, ka esmu iesniegumu par līguma laušanu nosītjusi viņiem 2021 gada jūnijā, pamatojoties uz šo nesaskaņu par maksājumiem, covid un parādu piedziņu.
Nosūtīju viņiem iesniegumā kopiju uz ko es saņēmu atpakaļ rēķinu par 102 eiro par līguma priekšlaicīgu lauzšanu. PRIEKŠLAICĪGU LAUŠANU? Jautāju, kādēļ tad man šādu informāciju un summu nepasniedza un nejautāja tajā 2021 gadā, kad tika nosūtīts iesniegums? Atbildi saņēmu, ka to neviens nevar paskaidrot, kādēļ šis siesnigums netika apstrādāts. Lai gan skaidri un gaiši paši rakstīja 2021 gadā :Labdien!
Jūsu līguma minimālais termiņš beidzās 04.02.2021. Tomēr neesam saņēmuši apmaksu par 2020.gada Jūliju 18,19 Eur, Augustu 18,19 Eur un Septembri 1,82 Eur, kopā 38,20 Eur. Līgums bloķējās ar 03.09.2020 parāda dēļ. Pēc šī parāda apmaksas līgums tiks pārtraukts.

22.12.2022

Atbilde no Lemon Gym Support Pārstāvja atbilde 23.12.2022

Sveicināti,

Paldies ka uzrakstījāt un padalījāties ar Jūsu situāciju.

Covid-19 ierobežojumu laikā visiem mūsu klientiem abonementi tika iesaldēti par brīvu, tāpēc rēķins kurš tika nodots parādu piedziņai visticamāk ir par periodu pirms Covid-19.

Ja Jums tomēr tika piestādīti rēķini, nepamatoti, lūdzu, sazinieties ar mums rakstot e-pastu uz [email protected] vai zvanot uz +37127275757 un mēs noteikti Jums palīdzēsim, izskaidrosim visu vai izlabosim kļūdu ja tāda ir.
Jūsu līgums nevarēja tikt lauzts un iesniegums nevarēja tikt pieņemts 2021. gada jūnijā, jo visticamāk, Jūsu lieta jau tika nodota parādu piedziņai agrāk, jo līguma grozījumus pie aktīva parāda – nav iespējams.

Ja klientam ir palicis izmantojamais minimālais termiņš no līguma, tad pēc veiksmīgas/pilnīgas parādu apmaksas, klients tiek informēts e-pastā par to, ka līgumu var turpināt izmantot vai lauzt.
Kā sapratām, Jūs nebijāt saņēmusi pozitīvu atbildi 2021. gadā par līguma pārtraukšanu, tieši parāda dēļ, bet saņēmāt to tikai šogad, kad mēs Jūs brīdinājām, ka beidzot esam saņēmuši Jūsu iekavēto apmaksu.

Lūdzu, sazinieties, atkārtoti ar zvanu centru, ja Jums netika izskaidrots, kā rodas šī atlaižu atmaksa, un kāpēc tā ir jāmaksā.
Termiņi un summas kuras Jūs šeit norādāt ir tieši tas maksājums, par kuru Jūs tikāt nodota parādu piedziņas kompānijai.
Mēs pieņemam, ka visu šo laiku, mēs gaidījām Jūsu apmaksu, lai varētu lauzt līgumu, tieši tā kā minēts Jūsu raksta pašā apakšā.

Lūdzu, pārliecinieties, ka līgums ir lauzts un visas apmaksas sakara arī līguma laušanu esat veikusi, tad Jums vairs nevajadzētu saņemt paziņojumus par līguma atjaunošanu vai kādu citu neapmaksātu rēķinu.

Gaidīsim Jūsu zvanu vai e-pastu!

Ar cieņu,
Lemon Gym komanda.

Atbilde no Lemon Gym Support Pārstāvja atbilde 23.12.2022

Jums jāmaksā tikai un vienīgi par sava līguma priekšlaicīgu laušanu.

I I 22.12.2022

Baigie krāpnieki ir LemonGym . viasat variants, kā kautko noslēdz tā vaļā nevar tikt. Pretekļi.
Neko nevajag maksāt viņiem, bet uzrakstīt iesniegumu policijā par naudas izspiešanu organizētā grupā.

S Skarleta3 23.12.2022

Un re! Veljoprojam uzskata, ka man viņiem par šo visu jandāliņu ir jāmaksā