Lemon Gym - Krāpšana

Lemon Gym - Skaisti māk krāpt cilvēkus!
Esiet ļooooti uzmanīgi pērkot abonentu bez saistībām... Neskatoties, uz to, ka jūs negribat pirkt abonentu, jums tāpat ir saistības šim abonentam... Jūs pērkam uz mēnesi ar domu, ka kad sanāks tad iešu kad nē nē... Līdz ar to neslēdzat līgumu uz gadu... Tātad mēnesi trenējos nākošo nevaru, kad varu pērku - un tas ir bez atlaidēm... Bet! Izrādās, ka pērkot šādu abonentu bez saistībām:) jūs pašam savā galvā ir jāizdomā, ka administrācijai jāpasaka ka jūs trenējaties tikai mēnesi nākošo varbūt nē, un tad jums ir pašam jāzin, ka jāraksta iesniegums vēl kaut kāds?
Par ko iesniegums, ja es pērku bez saistībām!
Un tad atnāk sms, (nākošajā mēnesī) ka izrādās ir vēl jāmaksā par to, ka man neviens nav pateici ka man jāraksta iesniegums, jo arī pērkot online abonentu uz mēnesi, jūs automātiski slēdzat līgumu uz gadu.. ,. Kur tāds murgs vispār var būt?
Bet tas jau arī nav nekas, es nopirku mēneša vidū, viss Skaisti samaksāju daļu no pilnās summas, viss godīgi, Skaisti.. :) bet!:) ) ) ) ) lai izbeigtu saistības ir jābrīdina 30 dienas iepriekš! Kādas 30 dienas ja es nopērku no janvāra vidus līdz janvāra beigām... Kā es varu brīdināt 30 dienas iepriekš? Un man jebkurā gadījumā būs jāmaksā par abonentu līdz nākošā mēneša vidum: d
tātad pērkot abonentu Lemon Gym jums uzreiz jāsaka ka es tikai uz mēnesi...
Murgs, neloģika un krāpšana augstākajā mērā!
Protams, lieki teikt, ka sazvanīt nav iespējams, bet uz e-pastu atbildēja gan..

Esiet ļoooooti uzmanīgi arī ar bezsaistību abonentu:)

15.03.2022

Atbilde no Lemon Gym Support Pārstāvja atbilde 15.03.2022

Labdien!
Man ir ļoti žēl, ka Jums nācies saskarties ar šādu situāciju.

Vēlos Jums paskaidrot, par mūsu pieejamajiem abonementiem:
Mums ir divu veidu līgumi, beztermiņa un ar minimālo termiņu (12 mēn).
Neviens no šiem ligumiem, neparedz sporotošanu tikai uz vienu mēnesi, nebrīdinot par nākamo!

Ja Jūs skaidri zināt, ka pēc mēneša vairs neieradīsieties uz sporta klubu – lūgums, rakstiski par to ziņot.

Ja abonements ir jau sākotnēji paredzēts tikai uz vienu mēnesi, tad administrators Jums pat nepiedāvā parakstīt līgumu, taču uzreiz pieprasa izveidot līguma laušanas iesniegumu, kas paredz, ka Jūsu līgums būs aktīvs tikai vienu mēnesi un Jūs par to norādījāt uzreiz.

Šis te ‘’bezsaistītu līgums’’, kā Jūs minējāt, ir beztermiņa līgums, kuru pārtraucot Jums nepieprasām atmaksāt piešķirtās atlaides, kā tas ir ar gada līgumiem. Tomēr ir jāziņo mums vismaz 30 dienas iepriekš, saskaņā ar jūsu līguma punktu 6.3.2.

‘’6.3.2. Izvēloties līgumu bez minimālā darbības laika, Klients Līgumu ar Pakalpojumu sniedzēju var izbeigt brīdinot Pakalpojumu sniedzēju ne vēlāk kā 30 (trīsdesmit) dienas pirms Klienta vēstulē norādītā Līguma izbeigšanas datuma.’’

Šajā gadījumā, nepieciešams līguma laušanas iesniegums, arī formējot beztermiņa līgumu.

Mūsu mājaslapā, sadaļā “Cenas” un līguma pirmajā lapā ‘’Īpašajos nosacījumos’’ ir norādīts, ka klientam rakstiski ir jāziņo par vēlmi pārtraukt beztermiņa dalību!

Ja Jums ir palicis kāds neatbildēts jautājums, droši gaidīsim Jūsu zvanu uz numuru +371 27 27 57 57, vai Jūsu vēstuli uz [email protected]

D